Jupitajnia FRIENDS

129,00Cena netto: 104,88 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
  • produkt fizyczny + elektronika
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Talia kart to zbiór pytań, które pozwalają lepiej się poznać lub świetnie bawić i budować więzi między przyjaciółmi, rodziną, znajomymi.

Talia Jupitajnia FRIENDS składa się z 35 Kart Pytań (na każdej trzy pytania, łącznie ponad 100 pytań) oraz 10 Kart Zadań i ma zapewnić spędzenie wartościowego czasu ze znajomymi bliższymi bądź dalszymi, przyjaciółmi czy rodziną. Pytania zaprojektowane są tak, aby zbliżać ludzi, a nie tylko się bawić, przy czym nie zabraknie okazji do śmiechu!

W zależności od stopnia znajomości możecie wybrać odpowiedni wariant gry. Czy wiesz, jak możesz wspierać swoją przyjaciółkę w tej chwili? A jakie najstarsze wspomnienie Waszej znajomości ma Twój przyjaciel? Kogo podziwia Twój kuzyn? A o czym marzy ten nowy chłopak w ekipie?

Zadania pochodzą z treningów twórczości i mają za zadanie rozgrzać kreatywność graczy, aby łatwiej odpowiadało się na pytania, ale może być też traktowane jako oddzielne ćwiczenie kreatywności na szkoleniu.

Ostatnia Karta funkcyjna to Karta Refleksji, która zachęca do zastanowienia się nad minioną rozgrywką. Czasami odpowiedź na pytanie z tej karty będzie w nas dojrzewać długo po zakończeniu „gry”.


Dla kogo jest Jupitajnia FRIENDS?


Świetnie się sprawdzi jako element integracyjny – spotkanie nowych osób (wesele, kolacja w mieszanym gronie, szkolenie), jako pogłębienie relacji przyjaciół bądź rodziny (spotkanie rodzinne, a może wypad z przyjaciółmi do knajpy). Zadania z kreatywności można wykorzystać w szkoleniach jako rozgrzewkę twórczą.

Grę można stosować w małych 2-4 osobowych grupach, sprawdzi się również jako narzędzie integracji nawet w grupie 20 osobowej i większej.


Przykład:

Jak wykorzystać grę jako lodołamacz dla dużej grupy? >>> przeczytaj tu
 

Wersja elektroniczna


Ma te same funkcje jak wersja fizyczna, te same zastosowania.

Pliki są stworzone w taki sposób, że na jednej karcie jest jedno pytanie (a nie jak w oryginalne po 3 pytanie).
Karty 1- 70 do pracy dla osób które znają się wcale/słabo
Karty 70-105 dla osób które się znają

W pracy online karty można wykorzystać jako element prezentacji, obrazy do osobnego wyświetlenia, obrazy do wykorzystania w aplikacjach takich jak: Miro, Padlet, itp


Autor:

Agata Waligórska specjalizuje się w poprawie i efektywności komunikacji indywidualnej (wystąpienia publiczne, komunikowanie zmian, obsługa Klienta, relacje) i w zespołach (konflikty, budowanie zespołu, praca projektowa, tożsamość zespołu i jej efektywność). Prowadzi i facylituje spotkania koncepcyjne i mediacyjne, wykorzystując do tego narzędzia coachingowe, trenerskie i techniki kreatywności. Coach ACC, Zespołowy i Grupowy, Trenerka Biznesu, konsultantka Insights Discovery, projektantka gier komunikacyjnych Jupitajnia.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij