1. Zwrot - prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Zwrot produktu jest możliwy poprzez wysyłkę na adres reklamacyjny. Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym - nieużywany. Gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem bankowym na konto.

Nie zwracamy kosztów odesłania do nas produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Prosimy o skorzystanie z wzoru formularza odstąpienia od umowy.

2. Reklamacje

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu wraz z jego opakowaniem

Do paczki prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny lub pisemną informację (na podstawie wzoru formularza) o wadach/ usterkach jakie produkt posiada. Forularz można też przesłać wcześniej pocztą elektroniczną.

W przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to produkt zostanie naprawiony, a jeśli naprawa nie jest możliwa przysługuje Państwu prawo do wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy.

W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.

Reklamacje i zwroty prosimy wysyłać na adres:

FRESH HR Sp.z o.o.

05-332 Siennica
Starogród 60d

UWAGA: produkty elektroniczne, do których dostęp został przekazany nie podlegają zwrotom.

Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij