Często pytacie, a może niektórzy nie pytają więc warto wyjść z inicjatywą i napisać.

O FAKTURACH
- Czy wystawiacie faktury?
TAK. Wystawiamy faktury vat. Robiąc zakupy, na drugim ekranie po wybraniu formy dostawy i płatności, pojawi się pytanie o dane do faktury.

- Czy mogę dostać fakturę proforma?
OCZYWIŚCIE. W miejscu na uwagi (drugi ekran) napisz, proforma 7, 14, 21 dni, czy ile trzeba. Proforma przyjdzie mailem.

- Czy mogę dostać fakturę z odroczonym terminem płatności?
OCZYWIŚCIE. Wpisz w miejsce na uwagi - np. faktura 14 dni. Dostaniesz ją mailem.

- Czy na fakturze będzie moje imię i nazwisko?
Na fakturze w nazwie pojawi się tylko to, co w rubryce nazwa podasz. Jeśli nie będzie tam nazwiska, nie pojawi się. W osobnym okienku podajesz imię i nazwisko abyśmy mogli kontaktować się z konkretną osobą w sprawie przesyłki i aby kurier wiedział kogo szukać. Nie ma to nic wspólnego z danymi na fakturze.

- Mam fundusz z projektu. Czy na fakturze może być na ten temat dopisek?
OCZYWIŚCIE. Znów w miejscu na uwagi wystarczy wpisać "dopisz na fakturze "Projekt bliżej kompetencji... " Wpiszemy co trzeba.

- Czy mogę dostać oryginał faktury?
Faktura elektroniczna, bo takie wysyłamy (w ramach wspierania inicjatywy trenerzy dla planety) jest oryginałem.Jeśli jednak w Twojej organizacji musi być papier, dopisz "faktura papierowa" Włożymy ją do paczki.

Cokolwiek innego Cię trapi po prostu dzwoń 537 483 166 lub pisz biuro@gadzetytrenera.pl albo skorzystaj z przycisku - zadaj pytanie o produkt, który jest przy każdym produkcie.
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij