Często pytacie, a może niektórzy nie pytają więc warto wyjść z inicjatywą i napisać.

O FAKTURACH
  • Czy wystawiacie faktury?

TAK. Wystawiamy faktury vat. Robiąc zakupy, na drugim ekranie po wybraniu formy dostawy i płatności, pojawi się pytanie o dane do faktury.
 
  • Czy mogę dostać fakturę proforma?

OCZYWIŚCIE. Jedną z form płatności jest "na podstawie proformy" Proformę domyślnie wystawiamy na 7 dni Jeśli liczba dni ma być inna, wystarczy wpisać informację w uwagach do zamówienia. Proforma przyjdzie mailem.
 
  • Czy na fakturze będzie moje imię i nazwisko?

Na fakturze w nazwie pojawi się tylko to, co w rubryce nazwa podasz. Jeśli nie będzie tam nazwiska, nie pojawi się. W osobnym okienku podajesz imię i nazwisko abyśmy mogli kontaktować się z konkretną osobą w sprawie przesyłki i aby kurier wiedział kogo szukać. Nie ma to nic wspólnego z danymi na fakturze.
 
  • Mam fundusz z projektu. Czy na fakturze może być na ten temat dopisek?

OCZYWIŚCIE. Znów w miejscu na uwagi wystarczy wpisać "dopisz na fakturze "Projekt bliżej kompetencji... " Wpiszemy co trzeba.
 
  • Czy mogę dostać oryginał faktury?

Faktura elektroniczna, bo takie wysyłamy (w ramach wspierania inicjatywy trenerzy dla planety) jest oryginałem. Jeśli jednak w Twojej organizacji musi być papier, dopisz "faktura papierowa" Włożymy ją do paczki.
 
  • Czy mogę dostać rabat?

Rabaty udzielane są przy zakupach hurtowych, przez zakup hurtowy rozumiemy minimum logistyczne 10 sztuk tego samego produktu. Negocjować rachunek może także w przypadku większych zakupów, o wartości powyżej 10 tys,, gdy jednocześnie zakupujemy 5 lub więcej produktów.
Jeśli budżet jest za mały na planowane zakupy, prosimy o kontakt w celu optymalizacji. Postaramy się znaleźć inne, tańsze produkty spełniające założone cele edukacyjne.

Cokolwiek innego Cię trapi po prostu dzwoń 537 483 166 lub pisz biuro@gadzetytrenera.pl albo skorzystaj z przycisku - zadaj pytanie o produkt, który jest przy każdym produkcie.
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij