Poczucie sprawstwa

255,00Cena netto: 207,32 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Dzięki temu narzędziu wzmocnisz w swoich klientach czy  uczniach poczucie własnej sprawczości i pomożesz im w osiąganiu ich celów. Jest ono zaprojektowane z myślą o skutecznej pracy zarówno z dziećmi, nastolatkami, jak i dorosłymi. To uniwersalne i efektywne ćwiczenie możesz wykorzystać w gabinecie psychoterapeutycznym, w szkole czy podczas warsztatów coachingowych.
 
Zadanie jest bardzo proste – uczestnik zapisuje konkretne sytuacje na paskach samoprzylepnych. Następnie nakleja je na drewnianych kołach, które odpowiadają kategoriom: „Masz wpływ”, „Nie masz wpływu”, „To zależy”. Może też oceniać, jak duży jest jego wpływ na dane sytuacje. Dzięki temu uczestnik ćwiczenia dostrzega swoje możliwości, a jednocześnie uczy się akceptować zjawiska, które są poza jego zasięgiem.
 
Ćwiczenie to pomaga budować poczucie własnej skuteczności, dodaje energii i siły do działania. Pozwala kształtować też poczucie wolności i własnej wartości. Dodatkową zaletą jest praca nad zasobami, które mogą zwiększać poczucie wpływu.
 

W skład narzędzia „Poczucie sprawstwa” wchodzą:

  • 3 wysokiej jakości drewniane koła,
  • dwustronna lista potrzeb,
  • 35 przykładowych zasobów,
  • 1 zasobnik ze znakiem zapytania
  • gustowny niebieski woreczek na zasoby;
  • praktyczny duży worek jutowy do przechowywania narzędzia,
  • taśma z paskami samoprzylepnymi (długość: 5 m),
  • 15 kolorowych kopert,
  • instrukcja w pliku PDF. 
Korzystając z tego narzędzia, będziesz skutecznie wspierać swoich klientów czy uczniów w rozwijaniu poczucia sprawstwa. A to wszystko w przyjemnej i atrakcyjnej formie!
 


Autorka:

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa.
 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 1

Autor opinii: Marta

Dodano: 10 grudnia 2023Dobre narzędzie uświadamiające i wspierające poczucie sprawstwa. Usprawnia i wspiera proces psychoterapeutyczny, polecam gorąco!

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij