Karty add...ing

538,00Cena netto: 437,40 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

ADD ...ING CARDS to narzędzie do pracy z obrazem i metaforą dla coachów, trenerów, art-terapeutów, terapeutów, specjalistów HR, mentorów, konsultantów kariery i rozwoju talentów.
 
Kliknij i zobacz wszystkie karty add...ing w wersji on-line


Karty są autorskimi zdjęciami Alexandry Kozhinovej, która przez 7 lat, podróżując i pracując w różnych zakątkach świata, zatrzymywała w kadrze chwile, emocje, różnorodność i piękno, które napotykała. Być może znajdziecie tam miejsca, które znacie, i takie, których nigdy nie widzieliście. Każda ze 150 fotografii ma swoją historię.

Na kartach nie ma żadnych napisów, dzięki czemu praca z nimi pozwala na wyeliminowanie odnoszenia się do słów, maksym i pojęć. W ten sposób uczestnicy szkoleń lub klienci coachingu łatwiej spotykają się ze swoją emocjonalną, kreatywną i wyobrażeniową sferą.

Talia ze 150 kart pozwala na pełną swobodę wykorzystywania jej w dużych grupach. Zależnie od potrzeb talię można podzielić i stosować w kilku ćwiczeniach, unikając powtarzania się obrazów. Przyglądając się kartom, łatwo zauważyć, że da się ją również podzielić na grupy tematyczne, co z kolei pozwoli na lepsze dostosowanie narzędzia do przyjętego przez prowadzącego celu.

Główną wartością ADD...ING CARDS jest SWOBODA. To tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. It’s up to you what to add (Od Ciebie zależy, co dodasz) – hasło kart. Obrazy dają pełną przestrzeń do uruchomienia sfery emocjonalnej i kreatywnej, dostrzegania różnorodności, poszerzania perspektywy.


Obejrzy sesję z wykorzystaniej kart w języku polskim

 

Zobacz więcej sesji: PL: sesje coachingowe z metaforą - YouTube

Opakowanie zawiera:

  • Ilość: 150 kart
  • Gramatura: 350g/m2, foliowanie matowe
  • Wymiary: 9 cm x 13 cm, zaokrąglone brzegi
  • Wygodne opakowanie z filcu
  • 40 minutowa konsultacja online z autorką w terminie do 3mcy po zakupie
  • pdf z pytaniami wspierającymi pracę z kartami (w języku polskim i angielskim)

Twórczyni kart:

 
Alexandra Kozhinova jest autorką kart i wszystkich 150 zdjęć. Jako menadżerka w korporacji IT zarządzała międzynarodowym zespołem sprzedaży z 17 krajów Europy Wschodniej. W tej chwili prowadzi projekty w zakresie budowania zespołów sprzedażowych, analizy start-upów dla inwestorów. Zajmuje się także coachingiem. Mieszkała w: Mińsku, Sankt Petersburgu, Dublinie, Bukareszcie i Warszawie. Studiowała Socjologię na Białoruskim Uniwersytecie Państwowym w Mińsku, Visual & Cultural Studies w European Humanities University w Wilnie, Zarządzanie i Marketing oraz Coaching profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


Obejrzyj!

 

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij