Karty coachingowe Synapsa + 24 ćwiczenia

179,00Cena netto: 145,53 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Karty Coachingowe Synapsa + zestaw ćwiczeń

Karty Coachingowe Synapsa to zestaw 64 kart, na których są zdjęcia wraz z pytaniami coachingowymi.
Obrazy na kartach ilustrują przyrodę i nasze najbliższe otoczenie. Są znajome, bliskie i niezbyt abstrakcyjne. Dzięki temu łatwo uruchamiają w uczestnikach spotkania różne skojarzenia i sięgają do ich osobistych doświadczeń, emocji.

Pytania zamieszczone na kartach to pytania coachingowe zadawane podczas całego procesu, poczynając od krystalizowania się celu, analizę rzeczywistości, obmyślanie planu, strategii po przechodzeniu do działania i podsumowanie całości.

Karty Synapsa to bardzo uniwersalne narzędzie. Przewidziane są dla coacha, trenera, psychologa, pedagoga czy doradcy zawodowego. Z powodzeniem sprawdzają się też w samodzielnej pracy nad własnym rozwojem (selfcoachingiem).

Do zestawu załączone jest opracowanie (książeczka w formacie kart) obejmująca 24 ćwiczenia do pracy indywidualnej jak i grupowej. Cześć ćwiczeń jest prosta, wymagająca mniej koncentracji od uczestników, część (zwłaszcza rozkłady) trudniejsza.


Główne zastosowanie:

  • Pomagają w stworzeniu kreatywnych rozwiązań, poszerzają perspektywę klienta.
  • Świetnie sprawdzają się na początku relacji, pomagają w zbudowaniu bezpiecznej, przyjacielskiej atmosfery
  • Ułatwiają rozmowę o emocjach, gdy "dotykamy" trudnych tematów
  • Umożliwiają głębszy wgląd w samego siebie.

Przykładowe ćwiczenia:

 

Tutaj możesz przeczytać jak użyć kart i rozkładu do analizy SWOT >>>


Obejrzyj też film dor. wykorzystania kart:

 Opis techniczny kart

  • Ilość: 64 sztuki
  • Gramatura: 350g/m2 (foliowane)
  • Wymiary: 8 cm x 12 cm (zaokrąglone brzegi)
  • Trwałe i wygodne w użytku
Całość zapakowana do kartonowego pudełka. Do zestawu dołączone jest opracowanie obejmujące 24 ćwiczenia do kart w formacie 8 cm x 12 cm


Autorka

 

Agnieszka Woś – coach, konsultant i trener. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje prawie 20 lat pracy w marketingu i sprzedaży w koncernach międzynarodowych świadczących usługi cateringowe, firmie ubezpieczeniowej, wydawnictwach, serwisach internetowych oraz agencji reklamowej i firmach doradczo-szkoleniowych. Od 10 lat związana z branżą HR.

Jak sama mówi, zdobyte doświadczanie nauczyło ją, że każde rozwiązanie, by zadziałało w praktyce musi być dobrze dopasowane do potrzeb klienta i środowiska, w którym funkcjonuje. Gotowe schematy mogą być jednie inspiracją, a nie ściśle stosowanymi wytycznymi. Wiedzę i doświadczenie praktyczne w obszarze procesu sprzedaży, technik negocjacji, strategii i narzędzi marketingowych traktuje więc jako solidną bazę do wypracowania wspólnie z klientem unikalnych rozwiązań. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku wiedzy z zakresu HR (modelu kompetencji, systemu rekrutacji, oceny pracowników, badania ich potencjału) oraz employer brandingu. Wiedza ta stanowi element do tworzenia nowych opracowań.

i coś do obejrzenia
 


 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 1

Autor opinii: Izabela Żyłka

Dodano: 14 maja 2021Używam kart bardzo często, obrazy piękne jednak to co jest magiczne to pytania pogłebiające znajdujące się na kartach - magiczne ponieważ jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby po wylosowaniu karty przez uczestnika nie oznajmil ze pytanie bylo w 100% skierowane do niego :) Polecam.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij