Koło zmian

249,00Cena netto: 202,44 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


KOŁO ZMIAN© to narzędzie stworzone z potrzeby, by szybko, bez zbędnego tłumaczenia i bezpiecznie zagłębić się w proces zmiany. Powstało na bazie inspiracji koncepcją poziomów neurologicznych Roberta Dilts’a. Nasze pojmowanie świata i wzajemnych zależności jest oparte na przeświadczeniu, że wszystkie obszary życia są równie ważne i że ciekawsze efekty daje podejście holistyczne niż hierarchiczne.

KOŁO ZMIAN© pomaga przejść przez trudności i niepokoje wewnętrzne i pewniej wkroczyć w zmianę lub ją zaakceptować. Zostało stworzone z myślą o coachach, trenerach i osobach interesujących się rozwojem osobistym.

KOŁO ZMIAN© to specjalistyczne, praktyczne i przetestowane narzędzie. Kiedy powstawało, zrobiłyśmy wiele testów, najpierw na sobie, potem z udziałem osób, które cenimy i które mają dużą wiedzę oraz doświadczenie w stosowaniu narzędzi w coachingu. Dzięki temu mamy pewność, że dajemy wam przemyślane i sprawdzone narzędzie, które wnosi dodatkową wartość do pracy nad rozwojem Klienta lub swoim.

Za testowanie i cenne uwagi dziękujemy Małgorzacie Leduchowskiej oraz Michałowi Blochowi i Rafałowi Szewczakowi.

Jak KOŁO ZMIAN© pomaga w procesie zmiany?

 • Ułatwia i przyspiesza ustalanie celu na cały proces coachingowy.
 • Może stanowić ramę do przeprowadzenia kompletnej sesji coachingowej.
 • Służy pogłębianiu obszarów neurologicznych Roberta Dilts'a.
 • Doskonale sprawdzi się w pracy z małą grupą nad wspólnym celem.
 • Zwiększa zaangażowanie Klienta w proces zmiany.
Praca z narzędziem dotyczy ośmiu obrzarów: ŚRODOWISKO, ZACHOWANIA, UMIEJĘTNOŚCI, PRZEKONANIA, SAMOPOCZUCIE, WARTOŚCI, TOŻSAMOŚĆ i MISJA. Zarówno karty jak i plansza są oznaczone ośmioma różnymi kolorami symbolizującymi ww obszary.


KLIKNIJ I ZOBACZ -  Koło zmian - instrukcja

Co znajdziesz w opakowaniu?

 • 120 kart z pytaniami – kilkanaście kart z pytaniami do każdego z 8 obszarów + pytania podsumowujące + karty Joker (można wpisać ważne własne pytanie). Obszary oraz karty łączą się wizualnie poprzez kolory.
 • planszę do pracy - dwuczęściowa plansza:
  • na jednej stronie jest druk z 8 obszarami KOŁA ZMIAN, zaznaczonymi obszarami do pracy z kartami, miejsce na cel i podsumowanie,
  • w drugiej części umieszczone są zamykane kieszonki z poszczególnymi pytaniami, kartami Joker i karteczkami do wpisania na nich celu Klienta,
  • rozłożona plansza ma format 2xA4, po złożeniu jest to format A5.
 • instrukcję zawierającą pomysły na sesję indywidualną z użyciem KOŁA ZMIAN w 5 krokach.
 • wszystko jest zapakowane w twardą plastikową kopertę zapinaną na zatrzask, by wygodnie je przenosić. Format A5, czyli zeszytowy.


O autorkach:

Narzędzie wydane zostało przez Coaching Partnerzy.

Jaonna Adamska - coach grupowy i zespołowy, trener, mentor, certyfikowany facylitator Lego® Serious Play®, AgilePM. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach FMCG. Zarządzała specjalistami, menadżerami i zespołami. Lubi wprowadzać kreatywne metody warsztatowe, szczególnie do pracy w grupie. Jej pasją jest praca z zespołami. Mocne strony to budowanie i usamodzielnianie zespołów, zarządzanie zmianą w organizacji, rozwiązywanie problemów i konfliktów w zespołach. Wspiera menedżerów w zmianie i przechodzeniu na wyższy poziom przywództwa.

Elżbieta Majewska - coach otwartości na zmiany i rozwoju inteligencji emocjonalnej, certyfikowany coach kryzysowy, mentorka, trenerka arteterapii i jogi śmiechu. Od kilku lat współpracuje z warszawską Politechniką, gdzie wspiera przedsiębiorczość studentów.  Ma długoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, marketingu, PR i sprzedaży w branżach: media, design i zdrowie. Prowadzi warsztaty i szkolenia radzenia sobie z wypaleniem zawodowym oraz warsztaty radzenia sobie ze stresem.  Lubi pracować z ludźmi, pozwalać sobie na szalone pomysły i pisać. Zgłębia naukowo i empirycznie szczęście, radość, kulturę, zmiany i naturę.

Beata Tarnowska-Kupny- oach ACC ICF, mentor, doradca, partner w firmie konsultingowej. Współpracuje z Polish Women Network wspierającą kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. Ma ponad 20-letnie doświadczenie menadżerskie w obszarze zakupów i łańcucha dostaw w korporacjach polskich i globalnych. Posiada praktyczną  wiedzę budowania i rozwoju biznesu, realizacji projektów biznesowych, zarządzania zespołami w korporacjach, w tym w stylu coachingu menedżerskiego. Pomaga w osiąganiu celów biznesowych, zawodowych i prywatnych. Wspiera w rozwoju kompetencji, umiejętności i zasobów. Specjalizuje się w kompetencjach menedżerskich, przywództwie, przedsiębiorczości w biznesie, efektywności osobistej, wsparciu menedżerów zarządzających łańcuchem dostaw i zakupami. Praca z ludźmi i wspieranie ich w rozwoju oraz realizacji celów to jej pasja. Jej tożsamość to skuteczność. Beata jest autorką rysunków wzbogacających instrukcję użytkowania KOŁA ZMIAN.
 
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij