Pytania - droga do zmiany

95,00Cena netto: 77,24 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Po co pytamy?

Zazwyczaj kierowani ciekawością czy też niewiedzą zwyczajnie szukamy odpowiedzi na to, co sprawia w nas jakiś poznawczy niepokój. Nie chcemy dłużej trwać z tym poczuciem jakiegoś niejasnego braku. O wiele trudniejszą sztuką jest zadać sobie pytanie w obszarze, w którym wydaje się nam, że czujemy się dobrze. Może faktycznie znamy już wszystkie odpowiedzi? Czy na pewno? Czy na coś doskonale nam znanego nie można spojrzeć z nowej, dotąd nam nieznanej perspektywy? Życie ludzkie jest pasmem różnych doświadczeń. One nas zmieniają. Czasem niepozornie, a czasem poruszają fundamenty naszej tożsamości. Czy takie sytuacje nie sprawiają, że patrzymy na świat nowymi, choć naszymi oczami? Czy dotąd znane nam odpowiedzi nie powinny być na nowo sformułowane?

Prezentujemy Wam zestaw takich pytań: prostych i zaskakujących zarazem. Mamy nadzieję, że pomogą Wam w refleksji, w Waszej drodze do zmiany.

Droga do zmiany to też projekt społeczny, w który się zaangażowaliśmy. Powstał on z inicjatywy kilku coachów, których zachwyciły słowa Mahatmy Gandhiego: Bądź zmianą w świecie, której pragniesz. Zaoferowali możliwość skorzystania z bezpłatnych sesji coachingowych, które mają pomóc w realizacji życiowej zmiany.


Jak korzystać?

Przygotowaliśmy specjalnie małe kartoniki. Mogą one się skrywać w twojej dłoni jak karty w rękach iluzjonisty. Co niezwykłego wydarzy się tym razem? Kogo oczarujesz swoją odpowiedzią? A może czar pozwoli Ci coś nowego zrozumieć?

Możesz je wyciągnąć podczas popołudniowej kawy ze znajomysmi, zaskoczyć towarzyszy z przedziału podczas długiej podróży. Może ta zabawa będzie pięknym podsumowaniem dnia, a może inspirującym początkiem spotkania kreatywnych głów gotujących się od nadmiaru pomysłów.

Możesz też doskonale pracować z nimi sam(a). Losuj sobie pytania, przekładaj karty. Niech pytania poruszają Twoje myśli i serce. Pomyśl, w jaki sposób wylosowana karta wiąże się z wydarzeniami minionego dnia. Zastanów się co dana karta „chce ci powiedzieć” właśnie tu i teraz.

Był kwestionariusz Prousta, było 100 pytań budujących bliskość i intymność. My proponujemy 90 pytań, które mają nas przybliżyć do większego zrozumienia umysłu i otaczającego nas świata.

Zapraszamy do świetnej zabawy

Rozmowa z Kamilą Pępiak - Kowalską o Kartach coachspace i Pytaniach - droga do zmiany 
Produkt zawiera:

  • 90 pytań na kartach 10,5cm x 7,5cm,
  • materiałowy woreczek do transportu i przechowywania.

Dochód ze sprzedaży Pytania - droga do zmiany przeznaczony jest na cele statutowe utrzymania i rozwoju inicjatywy Droga do zmiany. Dochodu osobistego zrzekli się zarówno Twórcy narzędzia jak i sklep Gadzety Trenera. Droga do zmiany to projekt oddolny, czyli nie ma zewnętrznego finansowania.  

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Elżbieta Miterka (dr nauk społecznych)

Dodano: 31 października 2020Niesamowita moc pytań otwierających, zachęcających do patrzenia z różnych perspektyw do wglądu i zatrzymania. Wykorzystuję je do pracy ze studentami, nauczycielami i moimi uczniami w pracy Tutorskiej. Dziękuję Autorce i życzę kolejnych sukcesów. Zainteresowanym polecam dla siebie i na prezent dla wyjątkowych osób.

Autor opinii: Monika Dębicka

Dodano: 11 maja 2020Bardzo przydatne, od razu przyciągnęło moja uwagę estetyką i jakością materiału. Rzadko korzystam z kart ale ten zestaw świetnych, pomocnych ternerowi pytań chcę mieć w torbie.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij