Karty Drzwi do JA

450,00Cena netto: 365,85 zł
Z konsultacjami lub bez:
 • Sam produkt
 • Produkt + konsultacje online
 • Tylko konsultacje
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Drzwi w procesach rozwojowych mogą być bardzo silnym i wieloznacznym symbolem. Symbolem zatrzymania się, symbolem procesu przechodzenia przez…? Przez to co ważne, co czasem wymaga wysiłku, a czasem przychodzi lekko. Drzwi są symbolem otwierania i zamykania. Pracując z symbolem drzwi, możemy nawiązywać do różnych działań, które w sposób metaforyczny odzwierciedlają to, co może towarzyszyć procesom rozwoju i zmiany.

Moją intencją jest, by karty „Drzwi do Ja” zapraszały Klientki i Klientów coachingowych do refleksji nad sobą, nad swoim JA, nad swoim życiem i swoją pracą. Moją intencją jest, by proces coachingu, dzięki wykorzystaniu tych kart, był procesem prowokującym myślenie, procesem kreatywnym i bardziej skutecznym dla osoby coachowanej.


Obszary zastosowania kart “Drzwi do JA”:

 • Coaching – zarówno indywidualny jak i zespołowy i grupowy
 • Warsztaty i szkolenia
 • Wsparcie psychologiczne, psychoterapia
 • Mentoring i superwizja
 • Praca z uważnością
 • Warsztaty z dziećmi
 • Storytelling

W jakich zakresach tematycznych można pracować kartami „Drzwi do JA”?


W wszystkich! Świetnie sprawdzają się w life coachingu, w tematach związanych z karierą i budowaniem marki. Znajdą swoje zastosowanie w tematach związanych z emocjami i relacjami. Doskonale pracują w tematach przywódczych, związanych z budowaniem zespołu.

Więcej wskazówek, inspiracji i mnóstwo przykładowych pytań, znajdziesz w załączonej do kart bogatej instrukcji instrukcji, a także na profilach autorki: profil na Instagramie profil na FB:


I na koniec od autorki:

Musisz wiedzieć, że nie jestem fotografką, nie mam profesjonalnego sprzętu, raczej nie potrafię robić zdjęć. Zdjęcia robię częściej sercem aniżeli oczami. Dlatego nie wszystkie zdjęcia, które trzymasz w rękach są doskonałe. Są za to „moje”, autorskie. Są śladem różnych podróży, zachwytów, obserwacji. Każdy z nas też nie jest doskonały. Prawda? Doskonałe nie są także nasze obserwacje, decyzje, drogi którymi idziemy. Pragnienie doskonałości, uważam za jedno z najbardziej nierealnych
i raniących oczekiwań wobec siebie, innych, wobec świata. Bliskie jest mi hasło: „doskonale niedoskonała” i chciałam, by takie również były te karty. W pracy z fotografią nie chodzi o doskonałe zdjęcia, w pracy z fotografią chodzi o zatrzymanie, obserwację, refleksję, odważne pytania i szczere odpowiedzi, chodzi o myśli i emocje.

Tak myślę. Tak czuję. Do tego zachęcam.


Zestaw kart składa się z:

 • 75 kart w rozmiarze 10 x 15 cm. Wszystkie karty przedstawiają drzwi i bramy. Wszystkie zdjęcia są kolorowe.
 • dwudziestostronicowej
 • instrukcji zawierającej informacje o obszarach użytkowania kart, przykładowych pytaniach coachingowych,
 • woreczka welurowego do przechowywania.

Konsultacje:


Czego się dowiesz podczas konsultacji?
 • poznasz obszary zastosowania narzędzia, które zostało stworzone dla coachów, trenerów, psychologów, terapeutów, a także mentorów, superwizorów i nauczycieli.
 • poznasz bliżej narzędzie – dowiesz się jak pracować z metaforą drzwi. Jak ją rozumieć? Jak z niej korzystać w wspieraniu rozwoju innych?
 • poznasz różnorodność tego zestawu i zrozumiesz wielopłaszczyznowość interpretacji samych drzwi, poszczególnych kart. Niektóre z kart zostaną szczegółowo omówione podczas konsultacji.
 • dowiesz się, jak korzystać z tych kart w różnych momentach procesu GROW, jak i w różnych momentach sesji coachingowych, czy na warsztatach.
 • poznasz sposoby łączenia pracy tymi kartami z innymi narzędziami wspierającymi w pracy z metaforą.
 • ale przede wszystkim doświadczysz na sobie mocy tych kart - weźmiesz udział w ćwiczeniach z ich wykorzystaniem.
A ponadto:
 • będziesz mieć szansę sprawdzenia tych kart w pracy on – line.
 • a także uzyskasz odpowiedzi na pytania od samej autorki narzędzia. Ważne! Przed konsultacjami możliwy jest kontakt z autorką i indywidualne ustalenie zakresu, tematów konsultacji.
Cena: 250 pln + VAT
Czas trwania: 60 minut.
Realizacja: Skype, Zoom.
Pamiętaj, że istnieje możliwość przesłania wcześniej swoich pytań do autorki.
Przy zakupie z kartami – 10% rabatu.


Autorka narzędzia:


Marta Iwanowska – Polkowska, MANUFAKTURA ROZWOJU, coach’yca PCC, trenerka i psycholożka. Ale przede wszystkim autentyczna Towarzyszka i człowiek, który czuje, myśli, upada, powstaje i dąży do swoich celów i marzeń. Wspiera swoich Klientów w urzeczywistnianiu swojego JA, budowaniu odwagi do śmiałego działania. Jej obszar działania to career & life & leadership coaching. Menedżerów otwiera na temat coachingowego podejścia w zarządzaniu, temat emocji i wrażliwości w pracy. Pamięta o tym, żeby się #nażyć. Zdjęcia drzwi robi od 15 lat, a w maju 2019 roku odważyła się, by je wydać i puścić je w świat.
 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 3

Autor opinii: Magdalena Jasztal

Dodano: 10 marca 2020Chciałam Marcie podziękować za karty "Drzwi do Ja". Za to, że się odważyła, że je wydała, że są takie piękne i tak otwierają serca. Moi klienci coachingowi są zwykle zaintrygowani na początku, następnie przechodzą do etapu zachwytu, żeby w końcu dać się tym kartom pochwycić i ponieść. Bo to są takie karty właśnie. Nie da się obok nich przejść obojętnie, otwierają w nas takie miejsca, które długo pozostawały zamknięte, ale robią to z czułością i empatią, zupełnie tak, jak Marta. Także kto jeszcze nie ma - niech pędem nabywa i używa, świat się otworzy na oścież, a na pewno duszę klientów będą się radować (no wiem, użyłam tego słowa na d, i to nie jest du...;)). Polecam z całego serca! Bierzcie to dobro i nieście w świat, niech otwiera kolejne drzwi do poznania siebie.

Autor opinii: Agnieszka Drzewiecka

Dodano: 08 marca 2020Jestem coachem i trenerem. Wykorzystuję karty "Do Ja" podczas pacy na sesjach indywidualnych i grupowych. To niezastąpione narzędzie, które bardzo pomagają moim klientom, na różnych etapach swojej pracy. Polecam je i nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Dziękuje za taką możliwość.

Autor opinii: Katarzyna Bogusz-Przybylska (www.BabskieTabu.pl)

Dodano: 27 lutego 2020Jako trenerka, coach i terapeutka spotykam w pracy sytuacje, w których potrzebuję sięgnąć po narzędzia uruchamiające pokłady zasobów, o których moi klienci zapominają na co dzień. Zdarza się, że słowo nie wystarcza i potrzebuję zaproponować inny sposób na wyrażenie tego, co noszą w sobie moje klientki. Karty "Drzwi do JA" przychodzą tu z pomocą. Odkąd dołączyły do mojego arsenału narzędzi, sięgam po nie bardzo często. Są świetne w urozmaiceniu pracy podczas warsztatów i szkoleń (także dla biznesu), pobudzają kreatywność i wyobraźnię podczas sesji indywidualnych, a przede wszystkim - metafora drzwi daje nieskończone możliwości jej wykorzystania w różnych sytuacjach i problemach. Polecam każdemu, kto szuka uniwersalnych narzędzi dających ogromne możliwości interpretacji i szerokie pole wykorzystania.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij