Karty Drzwi do JA

385,00430,50Cena netto: 313,01 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Drzwi w procesach rozwojowych mogą być bardzo silnym i wieloznacznym symbolem. Symbolem zatrzymania się, symbolem procesu przechodzenia przez…? Przez to co ważne, co czasem wymaga wysiłku, a czasem przychodzi lekko. Drzwi są symbolem otwierania i zamykania. Pracując z symbolem drzwi, możemy nawiązywać do różnych działań, które w sposób metaforyczny odzwierciedlają to, co może towarzyszyć procesom rozwoju i zmiany.

Moją intencją jest, by karty „Drzwi do Ja” zapraszały Klientki i Klientów coachingowych do refleksji nad sobą, nad swoim JA, nad swoim życiem i swoją pracą. Moją intencją jest, by proces coachingu, dzięki wykorzystaniu tych kart, był procesem prowokującym myślenie, procesem kreatywnym i bardziej skutecznym dla osoby coachowanej.

Obszary zastosowania kart “Drzwi do JA”:
 • Coaching – zarówno indywidualny jak i zespołowy i grupowy
 • Warsztaty i szkolenia
 • Wsparcie psychologiczne, psychoterapia
 • Mentoring i superwizja
 • Praca z uważnością
 • Warsztaty z dziećmi
 • Storytelling

W jakich zakresach tematycznych można pracować kartami „Drzwi do JA”?

W wszystkich! Świetnie sprawdzają się w life coachingu, w tematach związanych z karierą i budowaniem marki. Znajdą swoje zastosowanie w tematach związanych z emocjami i relacjami. Doskonale pracują w tematach przywódczych, związanych z budowaniem zespołu.

Więcej wskazówek, inspiracji i mnóstwo przykładowych pytań, znajdziesz w załączonej do kart bogatej instrukcji instrukcji, a także na profilach autorki: profil na Instagramie profil na FB:

I na koniec od autorki:

Musisz wiedzieć, że nie jestem fotografką, nie mam profesjonalnego sprzętu, raczej nie potrafię robić zdjęć. Zdjęcia robię częściej sercem aniżeli oczami. Dlatego nie wszystkie zdjęcia, które trzymasz w rękach są doskonałe. Są za to „moje”, autorskie. Są śladem różnych podróży, zachwytów, obserwacji. Każdy z nas też nie jest doskonały. Prawda? Doskonałe nie są także nasze obserwacje, decyzje, drogi którymi idziemy. Pragnienie doskonałości, uważam za jedno z najbardziej nierealnych
i raniących oczekiwań wobec siebie, innych, wobec świata. Bliskie jest mi hasło: „doskonale niedoskonała” i chciałam, by takie również były te karty. W pracy z fotografią nie chodzi o doskonałe zdjęcia, w pracy z fotografią chodzi o zatrzymanie, obserwację, refleksję, odważne pytania i szczere odpowiedzi, chodzi o myśli i emocje.

Tak myślę. Tak czuję. Do tego zachęcam.

Zestaw kart składa się z:
 • 75 kart w rozmiarze 10 x 15 cm. Wszystkie karty przedstawiają drzwi i bramy. Wszystkie zdjęcia są kolorowe.
 • dwudziestostronicowej
 • instrukcji zawierającej informacje o obszarach użytkowania kart, przykładowych pytaniach coachingowych,
 • woreczka welurowego do przechowywania.
Autor narzędzia:
Marta Iwanowska – Polkowska, MANUFAKTURA ROZWOJU, coach’yca PCC, trenerka i psycholożka. Ale przede wszystkim autentyczna Towarzyszka i człowiek, który czuje, myśli, upada, powstaje i dąży do swoich celów i marzeń. Wspiera swoich Klientów w urzeczywistnianiu swojego JA, budowaniu odwagi do śmiałego działania. Jej obszar działania to career & life & leadership coaching. Menedżerów otwiera na temat coachingowego podejścia w zarządzaniu, temat emocji i wrażliwości w pracy. Pamięta o tym, żeby się #nażyć. Zdjęcia drzwi robi od 15 lat, a w maju 2019 roku odważyła się, by je wydać i puścić je w świat.
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij