ABOUT ME & INSIDE ME - gra warsztatowa

405,90Cena netto: 330,00 zł
Rodzaj zestawu:
 • Pełen Zestaw
 • Zestaw Kameralny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Gra „ABOUT ME & INSIDE ME” to praktyczne narzędzie warsztatowe do wykorzystania na szkoleniach, warsztatach, spotkaniach coachingowych indywidualnych i grupowych, a nawet jako gra towarzyska.


Grę można wykorzystać w celu:

 • rozwijania umiejętności pozytywnego feedbacku,
 • lepszego zrozumienia samego siebie i innych,
 • wzajemnego poznania uczestników warsztatów i szkoleń,
 • integracji zespołu,
 • poznania opinii innych na własny temat,
 • pogłębienia relacji
Zestawy zawierają kilka scenariuszy wykorzystania narzędzia można jednak stworzyć dowolną liczbę własnych schematów pracy.
Niektóre z proponowanych scenariuszy zawierają elementy rywalizacji, co podniesie dynamikę pracy. Inne sposoby gry mogą być zorientowane na wymianę i współpracę, co z kolei pozwala na pogłębienie refleksji. Gra skonstruowana jest też tak, że sprzyja udzielaniu pozytywnej informacji zwrotnej, bardzo cenne zarówno dla poczucia bezpieczeństwa jak i wsparcia integracji grupy.   


Przykład zastosowania:

Rozkładamy na stole cały zestaw wg rodzajów kart, rewersami do góry. Każdemu uczestnikowi rozdajemy 7 kart do typowania. Grę rozpoczyna dowolnie wybrana osoba. Dobiera 4 karty z obrazami i po jednej z cytatem, pytaniem, słowem. Uczestnik układa karty tak aby były widoczne dla wszystkich. Wybiera jedno ze zdjęć, które coś o nim mówi. Wybiera słowo, pytanie lub cytat, który kojarzy się mu ze zdjęciem. Na razie nie zdradza swojego wyboru.
Pozostali uczestnicy mają w ręku karty typowania. Są to dwa rodzaje kart: jedne oznaczone takimi symbolami, jakie widnieją również na zdjęciach, drugie z wyborem słowo, cytat, pytanie. Uczestnicy wykładają odpowiednią kartę, typując wybory gracza.
Gdy wszyscy są już gotowi, każdy uzasadnia swój wybór. Po wysłuchaniu odpowiedzi gracz wykłada swoje karty typowania, które wskazują jego wybór. Wyjaśnia pozostałym dlaczego dokonał takiego wyboru.
Uczestnicy, który prawidłowo wytypowali jedną kartę otrzymują teraz jeden żeton, Ci którzy wskazali prawidłowo oba wybory otrzymują dwa żetony.
Kolejną rundę rozpoczyna osoba po lewej.
W tali ze zdjęciami mogą trafić się jokery. To karty dodające uczestnikowi dodatkową rundę. Jokera można wykorzystać od razu, można zachować na później lub przekazać go innemu uczestnikowi.
 

Pełen Zestaw

Przeznaczony do pracy z grupami do 16 osób.
Zawiera:
 • 84 karty z fotografiami,
 • 20 kart z cytatami,
 • 20 kart z pytaniami,
 • 20 kart z słowami,
 • 112 kart do typowania,
 • 100 żetonów,
 • instrukcję z opisem kilku wariantów gry,
 • praktyczny woreczek do przechowywania.
 

Zestaw Kameralny

Przeznaczony do pracy indywidualnej lub z grupami do 6 osób.
Zawiera:
 • 48 kart z fotografiami,
 • 12 kart z cytatami,
 • 12 kart z pytaniami,
 • 12 kart z słowami,
 • 42 karty do typowania,
 • 50 żetonów,
 • instrukcję z opisem kilku wariantów gry,
 • praktyczny woreczek do przechowywania.

Obejrzyj film instruktażowy:

 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 6

Autor opinii: Patrycja

Dodano: 06 lutego 2022Świetne narzędzie!! Polecam karty wszystkim trenerom, coachom, managerom i osobom zainteresowanym rozwojem osobistym! Świetne narzędzie, do szerokiego zastosowania. 10/10!!

Autor opinii: Ania CS

Dodano: 01 lutego 2022Gra „About me & Inside me” to narzędzie o szerokim zastosowaniu, wielu wariantach użycia, ciekawych, inspirujących kartach oraz bardzo dobrych materiałach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak długo po zastosowaniu pozostają mi w głowie obrazy z kart oraz refleksje jakie we mnie wzbudziły. Gra pozwoliła mi pogłębić wiedzę o tym, co myślę na swój temat oraz skonfrontować to z tym, co inni o mnie myślą. To świetne narzędzie do pracy z zespołem, grupą coachingową, przyjaciółmi i rodziną. Serdecznie polecam grę dla osób, które chcą pogłębić wiedzę o sobie, udoskonalić uważne słuchanie, obserwację i umiejętność udzielania informacji zwrotnej. To moja najlepsza inwestycja w ostatnim czasie.

Autor opinii: Agnieszka Sz

Dodano: 01 lutego 2022Zestaw wyjątkowy i bardzo inspirujący! Polecam, a nawet bardzo polecam - praca, rozwój, dobra zabawa, korzystne zmiany i pewnie wiele innych dziedzin życia może stać się lepszymi dla tych, którzy zdecydują się na pracę lub zabawę z zestawem. Ten produkt powstał dzięki wieloletniej pracy wyjątkowych ludzi, kto ich zna to wie, że są PROFESJONALISTAMI w każdym calu. Mam to szczęście, że uczęszczałam na studia podyplomowe profesjonalny coaching, które prowadzili dzięki temu mogłam spróbować jak to działa, taki bonus. Jestem nadal pod wrażeniem.

Autor opinii: Anna Żurawiecka

Dodano: 01 lutego 2022Odkąd poznałam ABOUT ME & INSIDE ME – polecam każdemu! Świetne narzędzie do urozmaicenia pracy podczas warsztatów, szkoleń, coachingów, jak również do ciekawego spędzenia czasu w gronie przyjaciół. Niezwykle inspirujące cytaty, dające do myślenia pytania i słowa, pobudzające kreatywność i wyobraźnię. Zachęcam, bo warto!

Autor opinii: Wiesia M

Dodano: 01 lutego 2022Ciekawa i inspirująca metoda coachingowa Karty pobudzają wyobraźnię, motywują i inspirują do rozwoju osobistego. Doskonały sposób, by poznać samego siebie. Świetny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi - można zaskoczyć i uświetnić nie jedno spotkanie.

Autor opinii: Ania Nako

Dodano: 31 stycznia 2022Rewelacja! Nowość od moich ulubionych lubelskich trenerów! Od nich można w ciemno brać każdy produkt! Za kartami czy grami stoją wysokie kwalifikacje, kompetencje i lata świetlne praktyki. Wyciskali ze mnie siódme poty na sali szkoleniowej nie jeden raz! Takich warsztatów jakie robią Cezary i Małgorzata Fryszkiewicz nie zapomina się, bo trafiają prosto w serducho! Człowiek wychodzi nie tylko z wiedzą merytoryczną, ale i mega inspiracją - wiem o czym mówię! Serio!

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij