EQdo - karty ścieżek emocji

480,00Cena netto: 390,24 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


EQdo - karty ścieżek emocji to narzędzie, dzięki któremu Twój klient zbuduje własne drogi zależności między: zdarzeniami, myślami, emocjami, uczuciami, potrzebami...
Świat emocji człowieka jest zawiły i wieloaspektowy. Karty EQdo pozwalają na odszyfrowanie dróg, którymi podążają nasze emocje, ale też na budowanie efektywnych ścieżek, którymi chcemy, aby podążały. Pozwalają na zwiększenie świadomości uczuć, potrzeb, oraz mechanizmów związanych z procesami myślowymi, a w konsekwencji podejmowanymi działaniami.
 
Nie denerwują nas rzeczy czy zdarzenia, ale nasze spojrzenie na nie.
Epiktet


Praca z EQdo  pozwala na zwiększenie poziomu inteligencji emocjonalnej w trzech kluczowych obszarach:

 • Świadomości odczuwanych emocji.
 • Wiedzy na temat mechanizmów tworzenia się emocji.
 • Wpływu na regulację emocji.
Nazwa "EQdo" składa się z dwóch części. Pierwsza to "EQ" - emotional quotient, czyli inteligencja emocjonalna. Z kolei druga część "do" pochodzi z języka japońskiego i oznacza sposób lub drogę. Zatem całą nazwę należy rozumieć jako sposób na uzyskanie lub zwiększenie inteligencji emocjonalnej.

Ważnym elementem EQdo jest także obszar potrzeb rozumianych jako stan związany z poczuciem niespełnienia skłaniającym nas do podejmowania określonych działań. Potrzeby to z jednej strony element strategii powstawania emocji, ponieważ niezaspokojone potrzeby powodują emocje. Z drugiej zaś strony świadomość własnych i cudzych potrzeb pozwala na kierowanie zachowaniami i myślami, które leżą u źródeł emocji.

Obejrzyj

Co wiesz o swoich emocjach? EQdo karty emocjiJak działa EQdo (karty emocji)?Co zawiera zestaw EQdo?
 Zastosowanie:

 • coaching indywidualny
 • coaching grupowy (do 8 osób)
 • warsztaty kształcenia inteligencji emocjonalnej

Zawartość opakowania:

 • 30 karty obrazów i grafik
 • 30 kart emocji i uczuć,
 • 8 karty potrzeb,
 • 8 karty zachowań,
 • 8 kart-mydełek,
 • 5 kart specjalnych,
 • lista potrzeb,
 • instrukcja,
 • mazak suchościeralny i karta ścierająca,
 • trzykieszeniowe, wysuwane pudełko na karty,

Wszystkie karty wykonane są z wyjątkowo grubej tektury pokrytej laminatem. Można na nich pisać. Są praktycznie niezniszczalne. Karty są w formie minipuzzli, dzięki czemu naturalnie układa się z nich ścieżki. Instrukcja w formie książeczki z wysokiej jakości papieru i z kolorową grafiką. Całość wygląda ekskluzywnie i bardzo estetycznie.


Autorzy kart:

Rafał Nykiel - Akredytowany trener coachingu International Coaching Community – organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA (EMCC). Posiada jedyny w Polsce certyfikat międzynarodowego trenera Team Coachingu ICC. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Łódzkiej, Wyższej Szkole Menedżerskiej i Uniwersytecie Łódzkim.
Autor Encyklopedii Coachingu encyklopediacoachingu.pl
Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu. Aktywnie działający trener, coach, executive coach i team coach.

Katarzyna Buss-Nykiel - od ponad 20 lat zajmuje się grafiką projektową. Jest absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi oraz L’École Supérieure d’Art et Design de Valence we Francji. Od ponad 6 lat prowadzi swoją firmę, dzięki której miała przyjemność projektować dla wielu firm i instytucji, m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Pomocy, Amcor, Sofitel, Santander, TVP, Politechniki Łódzkiej. Współpracowała także z Nizio Design, współtworząc grafikę w jednej z galerii w Muzeum Polin. Jej portfolio obejmuje prace z dziedziny identyfikacji wizualnej, poligrafii, scenografii. Jest również certyfikowanym coachem ICC, praktykiem NLP, akredytowanym praktykiem Belbin Polska
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij