Points of You - The Coaching Game PL

661,50735,00Cena netto: 630,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

The Coaching Game to chyba najbardziej znane i cenione narzędzie coachingowe na świecie. Było wielokrotnie nagradzane przez niezależne organizacje.

The Coaching Game to inspirujące i skuteczne narzędzie do szkoleń, coachingu i doradztwa. Gra pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w innym miejscu. Otwiera na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu.

Może być stosowana zarówno przez coachów i psychologów, jak i trenerów, menedżerów, czy ekspertów HR. Sprawdza się w pracy indywidualnej, małych grupach rozwojowych i na konfenerencjach dla ponad 100 uczestników. Jak to możliwe?

Uwaga! W naszym sklepie dostępna jest w pełni polskojęcyczna wersja narzędzia!

Dzięki pełny znaczeniowo metaforom powiązanych we słowem, gra The Coaching Game w niezwykły sposób oddziałuje na naszą wyobraźnię, pobudza do generowania nowych dla nas skojarzeń oraz uruchamia zaskakujące emocje. W powiązaniu ze spójną i silną metodologią Points of You, niemal nie pozwala, aby pozostać obojętnym. 

Gra podejmuje 65 uniwersalnych tematów, prowokując do niezliczonych fascynujących interpretacji, które tworzą zaskakujące konteksty i wytyczają nowe ścieżki.

Zestaw The Coaching Game to:

  • 65 kart metaforycznych zawierających zdjęcie i słowo (w języku polskim)
  • 165-stronicowa książka
  • plansza procesu
  • notatnik
Od 1 do 24 grudnia 10% rabatu przy zakupie 1 gry, 15% rabatu przy zakupie 2 gier, 20% rabatu przy zakupie 3 gier!
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij