Points of You - The Coaching Game

815,00Cena netto: 776,19 zł
Wersja językowa:
  • polska
  • angielska
Zapytaj o produkt

Opis produktu

The Coaching Game to chyba najbardziej znane i cenione narzędzie coachingowe na świecie. Było wielokrotnie nagradzane przez niezależne organizacje.

The Coaching Game to inspirujące i skuteczne narzędzie do szkoleń, coachingu i doradztwa. Gra pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w innym miejscu. Otwiera na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu.

Może być stosowana zarówno przez coachów i psychologów, jak i trenerów, menedżerów, czy ekspertów HR. Sprawdza się w pracy indywidualnej, małych grupach rozwojowych i na konfenerencjach dla ponad 100 uczestników. Jak to możliwe?

Dzięki pełny znaczeniowo metaforom powiązanych we słowem, gra The Coaching Game w niezwykły sposób oddziałuje na naszą wyobraźnię, pobudza do generowania nowych dla nas skojarzeń oraz uruchamia zaskakujące emocje. W powiązaniu ze spójną i silną metodologią Points of You, niemal nie pozwala, aby pozostać obojętnym. 

Gra podejmuje 65 uniwersalnych tematów, prowokując do niezliczonych fascynujących interpretacji, które tworzą zaskakujące konteksty i wytyczają nowe ścieżki.


Zestaw The Coaching Game to:

  • 65 kart metaforycznych zawierających zdjęcie i słowo 
  • 165-stronicowa książka
  • plansza procesu
  • notatnik

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij