Karty Coachspace + 50 ćwiczeń

195,00Cena netto: 185,71 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
  • produkt fizyczny + elektronika
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Coachspace ułatwią pracę każdego trenera, psychoterapeuty, coacha. To uniwersalne narzędzie wykorzystasz w pracy z dorosłym i z dzieckiem. Metaforyczne obrazy pozwalają uruchomić pracę, prowokują dyskusję, wspierają rozmowę nie tylko na wczesnym etapie relacji z klientem.

Do kart jest dołączona książeczka z 50 scenariuszami pracy zarówno z grupami jak i indywidualnie. Opisy zastosowań kart, inspiracje działań i procedury działań i pracy z klientem stanowią wyjątkową wartość tego zestawu, ponieważ nie spotyka się aż tak rozległych opracowań.


Próbka:


Oto przykłady zawartości książeczki:

 


Rozmowa z Kamilą Pępiak - Kowalską o Kartach coachspace i Pytaniach - droga do zmiany

 


 


Zestaw zawiera:

  • 54 karty z obrazami (wielkość 15x10cm, papier gramatura 350)
  • książeczka z 50 ćwiczeniami (wielkości kart)
  • tekturowe opakowanie w którym mieszczą się zarówno karty jak i książeczka


O autorce:

Agnieszka Marlińska - metafora to jej pasja, niespokojna dusza o wszechstronnych kompetencjach. Coach / facylitator / mentor coach  (PCC / ICF ). Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Intensywnie pracuję nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.
Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace.com.


Rekomendacje:

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Kamila Pępiak - Kowalska

Dodano: 05 lutego 2022Zdecydowanie pięknie pracująca Klientowi metafora, estetyczne wykonanie i mnóstwo inspiracji narzędziowej dla Coacha. Polecam, bo używam od lat.

Autor opinii: Marta - trener i coach

Dodano: 05 grudnia 2020Lubię te karty. Znam wiele. Te lubię za to, że nie są przesadzone, wydziwione, ale jednocześnie nie są naturalistyczne. Mogą uruchomić wyobraźnię ale nie mają w sobie nic infantylnego jak to jest w moim odczuciu w przypadku kart Dixit. Polecam

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij