Karty coachspace + 50 ćwiczeń

185,00Cena netto: 150,41 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty coachspace Karty Coachspace ułatwią pracę każdego trenera, psychoterapeuty, coacha. To uniwersalne narzędzie wykorzystasz w pracy z dorosłym i z dzieckiem. Metaforyczne obrazy pozwalają uruchomić pracę, prowokują dyskusję, wspierają rozmowę nie tylko na wczesnym etapie relacji z klientem.

Do kart jest dołączona książeczka z 50 scenariuszami pracy zarówno z grupami jak i indywidualnie. Opisy zastosowań kart, inspiracje działań i procedury działań i pracy z klientem stanowią wyjątkową wartość tego zestawu, ponieważ nie spotyka się aż tak rozległych opracowań.

Oto przykłady zawartości książeczki:Zestaw zawiera:
  • 54 karty z obrazami (wielkość 15x10cm, papier gramatura 350)
  • książeczka z 50 ćwiczeniami (wielkości kart)
  • tekturowe opakowanie w którym mieszczą się zarówno karty jak i książeczka

O autorce:
Agnieszka Marlińska metafora to jej pasja, niespokojna dusza o wszechstronnych kompetencjach. Coach / facylitator / mentor coach  (PCC / ICF ). Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Intensywnie pracuję nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.
Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace.com.

Rekomendacje

 
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij