Karty transformacji

195,00Cena netto: 158,54 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Transformacji sprawdzają się w indywidualnych procesach coachingowych, czy mentoringowych, jak i w pracy grupowej jako narzędzie ułatwiające warsztaty, facylitacje, coaching grupowy lub coaching zespołów. Kolejne narzędzie duetu: Marek Staniszewski i Gabriela Borowczyk.
 

O KARTACH


Komplet zawiera 22 karty systemowe, 4 karty strukturyzujące oraz kartę pytań pomocniczych w formacie 8x15cm, instrukcję z propozycjami metod pracy oraz etui. Każda karta systemowa zawiera metaforę wizualną pojęcia wiodącego (np. WOLNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, NAPIĘCIE, INTUICJA, ZAWIESZENIE, itd).

Praca z kartami opiera się głównie na budowaniu wolnych skojarzeń – twórczym i intuicyjnym wydobywaniu wszelkich treści, jakie pojawiają się w kontekście danego pojęcia – w wymiarze pozytywnym znajdują się w górnej – żółtej - części karty. W części dolnej – czarnej - znajdują się z kolei znaczenia wymiaru negatywnego. Autorzy przygotowali też pomocne arkusze pracy, tzw. UNIWERSA, które można pobrać na podanych w instrukcji stronach.


ZASTOSOWANIE KART


Karty służą pogłębieniu refleksji, poszerzeniu samoświadomości, analizie potencjału, ograniczeń i wyzwań. Przykładowe tematy, które mogą być poddane analizie:
  • kariera zawodowa
  • szczęście, poczucie spełnienia
  • majątek, pieniądze
  • relacje, rodzina
  • kondycja fizyczna, zdrowie
  • rozwój intelektualny, rozwój emocjonalny
  • duchowość
i wiele innych.

Pojęcia wiodące na kartach systemowych możesz interpretować w sposób szeroki: jako idee, wartości, stany sytuacyjne, przyczyny, nastroje, cechy osób itp. – wszystko w zależności od zagadnienia, nad którym zdecydujesz się pracować przy pomocy kart.

Karty strukturyzujące i arkusze pracy, tzw. UNIWERSA służą do tworzenia bardziej złożonych układów i interpretacji, których przykłady znajdziesz w dołączonej instrukcji.
Pobierz klikając:
Uniwersum #1
Uniwersum #2
Uniwersum #3
Uniwersum #4
Uniwersum #5
Uniwersum #9
Uniwersum #10a
Uniwersum #10b
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij