Zasoby - aktywator

127,00Cena netto: 103,25 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Odkryj potencjał osobisty i wzmacniaj samoocenę osób, z którymi pracujesz, z pomocą innowacyjnego narzędzia „Zasoby-Aktywator”, które łączy naukę z przyjemnością gry. Wykorzystasz je w różnych środowiskach – od gabinetów psychologicznych i terapeutycznych, po szkoły i sesje coachingowe. Jego uniwersalność sprawia, że jest doskonałe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
 
„Zasoby-Aktywator” to nie tylko gra, ale przede wszystkim skuteczny sposób na odkrywanie i wzmacnianie indywidualnych mocnych stron oraz umiejętności. Uczestnicy będą mieli okazję rozpoznać i docenić swoją siłę, a także zidentyfikować to co  wspiera ich rozwój np. m.in.  rodzina, przyjaciele, czy hobby.
 
Zestaw składa się z pięciu dużych drewnianych kostek z pytaniami i zdaniami do uzupełnienia, które zachęcają do refleksji. Gra jest prosta w użyciu – uczestnik rzuca kostką i odpowiada na wylosowane pytanie, albo kończy zdanie, co stymuluje jego kreatywne  myślenie i samopoznanie. Instrukcja PDF dołączona do zestawu zawiera szczegółowe wskazówki i ćwiczenia, które ułatwiają pracę z narzędziem.
 

Zestaw zawiera:

  • instrukcję (w formacie PDF),
  • pięć solidnie wykonanych drewnianych kostek o wymiarach 30 mm× 30 mm,
  • elegancki jutowy worek w kolorze bordowym do ich przechowywania. 
„Zasoby-Aktywator” to nie tylko narzędzie, ale także drogocenna inwestycja w rozwój osobisty, która służy użytkownikom od 7 do 99 roku życia. 
 
Zapewnij swoim klientom czy  uczniom możliwość odkrywania i wzmacniania ich potencjału osobistego


Autorka:

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa.

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Marta

Dodano: 10 grudnia 2023Bardzo pomocne i genialnie proste w użyciu. Aktywuje w klientach siłę i buduje relację klient-terapeuta. Najlepsze jakie miałam. Polecam z całego serca

Autor opinii: Justyna

Dodano: 01 grudnia 2023Proste a zarazem skuteczne narzędzie, gorąco polecam

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij