Badanie Gallupa

1070,00Cena netto: 869,92 zł
Gallup:
 • All 34
 • Top 5
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kupując tą usługę proszę wybrać - odbiór osobisty. Otrzymają Państwo link do badania oraz zaproszenie na umówienie się na sesję online.


All 34

Kod dostępu do badania Clifton Strengths 34® + sesja informacji zwrotnej (2h, indywidaulna). 

Top 5

Kod dostępu do badania Clifton Strengths Top 5 (mocne strony) + sesja informacji zwrotnej (1h, indywidualna). 

Krótki opis


Badanie CliftonStrengths®, znane jako test Gallupa, pozwala zidentyfikować nasze talenty, czyli dominujące style: myślenia, działania, budowania relacji, realizowania zadań. Dzięki niemu poznasz swój unikalny profil wszystkich 34 zidentyfikowanych przez Instytut Gallupa cech określających w jaki sposób osiągasz sukcesy. Dowiesz się również, które są Twoimi talentami dominującymi i wspierającymi. Podczas sesji informacji zwrotnej będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania związane z otrzymanym wynikiem. Porozmawiamy jak świadomie pracować nad swoimi talentami, w jaką wiedzę i umiejętności zainwestować abyś mógł powiedzieć, że jest to twoja mocna strona.


Opis


Dzięki badaniu CliftonStrengths® 34 (tzw. testowi Gallupa) możesz odkryć, nie tylko swoich 5 dominujących talentów, ale swój unikalny pełny profil 34 talentów, uporządkowanych w charakterystycznej dla Ciebie kolejności, od najsilniejszych do tych najsłabszych. Twój zestaw 5 pierwszych cech jest unikalny, aby Rozmowa z coachem pomoże Ci w pełnym zrozumieniu i właściwym zinterpretowaniu otrzymanego wyniku.


Wybierając ten produkt dostaniesz:

 • kod do wykonania on-line badania CliftonStrengths® 34 (test Gallupa) wraz z instrukcją logowania i przygotowania się do niego, (kod zostanie wysłany na podany adres mail)
 • spersonalizowany raport dotyczący wszystkich 34 talentów,
 • pogłębiony raport dotyczący Twoich dominujących talentów (top 5),
 • sesję informacji zwrotnej, czyli 120-minutową rozmowę z coachem, w trakcie której omówicie Twój wynik badania, pomoże Ci to w uświadomieniu sobie, gdzie i jak wykorzystujesz swoje naturalne talenty w swoim życiu i jak możesz to robić efektywniej.
 • dostęp do narzędzi i materiałów pomocniczych dostępnych na stronie Gallup.com
Badanie Clifton Strengths® odbywa się on-line na platformie Instytutu Gallupa. Osoba przystępująca do badania powinna zarezerwować sobie ok 40 minut na wykonanie go. Badania nie można przerwać ani odłożyć na później. Zawarte jest w nim par 177 stwierdzeń do których trzeba się ustosunkować np. Uważnie czytam instrukcje versus Od razu przystępuję do działania. Na ustosunkowanie się do stwierdzenia respondent ma 20 sekund. Najlepiej zaznaczyć pierwszą odpowiedź, która przychodzi do głowy. To nie jest ocena, każda odpowiedź jest dobra. Talenty są neutralne. Wynik badania pokazuje w jaki sposób osiągamy sukcesy.

Rozmowa z coachem możliwa jest w języku polskim lub angielskim, trwa 2 godziny.

W zależności od Państwa preferencji możliwe jest spotkanie osobiste w Warszawie w siedzibie u klienta. Dla osób spoza Warszawy sesja odbywa się telefonicznie lub on-line (Skype, WatsApp, Hangout).

Po zakupie i opłaceniu badania, kontakt ze strony naszej specjalistki nastąpi w terminie nie dłuższym niż  7 dn.  Link do badania przesłany mailam wygasa po 30 dni od daty jego przekazania.


Czego doświadczysz dzięki badaniu i pracy na mocnych stronach:

 • większej samoświadomości dzięki odkryciu pełnej sekwencji 34 talentów,
 • większej pewności siebie, dzięki zrozumieniu swoich mocnych stron i wiedzy jak je wykorzystać, aby odnieść sukces,
 • lepszej efektywności w pracy i w życiu osobistym,
 • sukcesu pomimo twoich słabości, dzięki koncepcjom i strategiom, które pomogą ci zarządzać tym, czego nie robisz najlepiej.

Sesję informacji zwrotnej poprowadzi Gallup Certified Strengths Coach Magdalena Czubaszek-Nowaczyk

https://www.gallup.com/learning/certification/en/7355513/profile.aspx 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Magdalena

Dodano: 10 lutego 2024Pani Elżbieto, to jest cena za badanie (314 zl) + za 2h sesje informacji zwrotnej po badaniu z certyfikowanym coachem Gallupa. Za 1h rozmowę o wyniku Instytut Gallupa bierze 300 dolarów.

Autor opinii: ela

Dodano: 10 lutego 2024ale zdzierstwo, sam test na stronie kosztuje 315 zł, ludzie nie nabierajcie się na ten scam

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij