Badanie FRIS®

553,50Cena netto: 450,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Badanie FRIS® to świetna okazja do przyjrzenia się temu, jak Twój naturalny Styl Myślenia wpływa na Twój sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Pomoże Ci zrozumieć, dlaczego niektóre cele osiągasz łatwo, a inne przedsięwzięcia stanowią dla Ciebie trudność


Czym jest FRIS®?

FRIS jest narzędziem rozwojowym, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania człowieka. Pokazuje, jak najpełniej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Kwestionariusz FRIS został poddany pomiarom rzetelności i trafności na próbie badawczej N=1220 osób narodowości polskiej. Badania przeprowadzono w latach 2013-2015.


Co odróżnia FRIS od innych narzędzi rozwojowych?

Najbardziej popularne obecnie w Polsce narzędzia rozwojowe oparte są na interpretacjach typów psychologicznych zdefiniowanych przez Carla Gustava Junga. FRIS nie czerpie z teorii Junga, lecz z modeli i teorii z obszaru psychologii poznawczej.
FRIS to narzędzie polskie – stworzone i zweryfikowane przez polskich badaczy na podstawie odpowiedzi udzielonych przez polskich respondentów. Nie jest narzędziem tłumaczonym z innego języka i adaptowanym. Dzięki temu ma możliwość rozwijać się i dostosowywać do polskich realiów.


Poznaj i wzmocnij swój styl

Te preferencje, które wskazują, jak lubisz myśleć i działać, to style poznawcze. Style poznawcze mówią o tym, jak postrzegamy świat, jakich informacji poszukujemy, jakie dane są dla nas ważne, jak podejmujemy decyzje, jak rozwiązujemy problemy a także jakie są nasze zasoby?
Nazwa „style poznawcze” wzięła się z psychologii poznawczej, zajmującej się badaniem organizacji i funkcjonowania umysłu. W psychologii style poznawcze wpisuje się także w kategorię różnic indywidualnych – to znaczy, że różnimy się tym, jak spostrzegamy, myślimy czy jak się uczymy.


Czego się dowiesz z badania?

  • poznasz swoje mocne strony,  
  • otrzymasz wskazówki do wykorzystywnia swoich naturalncy predyspozycji w pracy,
  • korzystając z potencjałów, zamiast pracować nad niedoskonałościami uzyskasz lepsze rezultaty, w krótszym czasie, a praca zacznie przynosić Ci więcej satysfakcji,
  • odkryjesz jak inni postrzegają Twoje zachowania, co pozwoli Ci uzyskać lepszy kontakt i rozumienie innych,

Otrzymasz swój indywidualny Raport FRIS, który mówi m.in. o roli, w której sprawdzasz się najlepiej i zarazem z której czerpiesz największą satysfakcję.
Fajnie pracować w sposób, który jest dla Ciebie naturalny i jednocześnie najbardziej wydajny.


Co kupujesz?

Kupując badanie wybierz opcję "odbiór osobisty".
Po opłaceniu zakupu:
  • otrzymasz link wraz z instrukcją do wypełniania kwestionariusza badania on-line. Pamiętaj aby znaleźć na to swobodny czas, tak aby nic Cię nie rozpraszało,
  • mailem otrzymasz kontakt do cetryfikowanej trenerki FRIS aby umówić się na dogodny termin omówienia badania (on-line lub w Warszawie off-line),
  • otrzymasz raport z wyników Twojego badania.
  • po zakupie i opłaceniu badania, kontakt ze strony naszej specjalistki nastąpi w terminie nie dłuższym niż  7 dn.  Link do badania przesłany mailam wygasa po 30 dni od daty jego przekazania.


Sesję prowadzi:

Karina Klar-Świderska 

Senior Trener, praktyk, specjalista od edukacji dorosłych. Certyfikowany trener FRIS. Członkini Rady Etyki FRIS. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Trener wewnętrzny w organizacji finansowej, Ekspert i mentor z 20 letnim doświadczeniem.
Pasjonatka baletu i jazdy konnej, aktywna w obu tych dziedzinach.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij