Badanie DISC

350,00Cena netto: 284,55 zł
Badanie:
 • samo badanie
 • badanie + konsultacja
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Czym jest badanie DISC?

DISC to 4 style zachowań, których metodologia w pełni opiera się na typologii Wiliama Marstona, a co więcej jest jedynym narzędziem DISC, które zostało opracowane na bazie oryginalnych prac tego badacza. Analizując ludzkie postawy w konkretnym środowisku i w konkretnych sytuacjach, okazało się, że ludzie o podobnych stylach zwykle bardzo podobnie się zachowują. Co ciekawe, każdy z nas ma w sobie każdy styl zachowania, ale w różnym stopniu ich intensywności.
Badanie DISC to narzędzie diagnostyczne, które pozwala odkryć preferowany styl zachowania danej osoby oraz jej potencjał jako lidera. W ramach tego badania wykorzystuje się kryteria, które pomagają w określeniu sposobu percepcji oraz decyzji w różnych sytuacjach.
W kryteriach diagnostycznych są cztery główne style zachowania, które dotyczą na akronim DISC: Dominujący (Styl Dominujący), Wpływowy (Styl Wpływowy), Stały (Styl Stały) i Zgodność (Styl Sumienny).
Każdy człowiek potrafi się zachowywać zgodnie ze wszystkimi 4 stylami, ale przejawia je z różną intensywnością. I właśnie określeniem najczęściej stosowanych przez badaną osobę stylów oraz intensywności ich stosowania zajmuje się test kompetencji DISC.


Co zawiera raport z badania DISC?

Raport z badań DISC zawiera szereg podstawowych informacji, zestawu najczęściej przejawianych przez daną osobę zachowań:
 • naturalnie, publicznie (w pracy) i w stresie
 • radzenie sobie w trudnych, kryzysowych sytuacjach i postrzeganie zmian
 • postawę wobec obowiązujących standardów i procedur
 • wpływ na zachowania innych, przekonywanie do swoich racji
 • klucz doboru argumentów w rozmowie
 • motywacje, oczekiwania i obawy badanej osoby
 • idealne środowisko pracy oraz zadania dla danej osoby
 • preferowany styl komunikacji z innymi oraz rozwiązanie na presję
 • wartość, jaka badana osoba wnosi do zespołu
 • relacje z innymi
 
Ponadto badanie DISC jest rozszerzone o ocenę kompetencji przywódczych/menedżerskich – czego nie mają inne badania.
Raport Power DISC™ dotyczy badania mocnych stron lidera oraz zagadnień związanych z rozwojem. Zawiera informacje dotyczące takich obszarów jak:
Oddziaływanie ⇔ Kierowanie ⇔ Przeprowadzanie Procesu ⇔ Dbanie o Szczegóły ⇔ Tworzenie ⇔ Wytrwałość ⇔ Relacyjność


Dla kogo jest to badanie?

Badanie DISC jest przeznaczone dla osób, które chcą:
 • lepiej poznać siebie
 • zrozumieć siebie i innych
 • zdiagnozować swoje umiejętności, mocne strony i obszary do rozwoju
 • pozyskać najlepszych kandydatów do pracy, do zespołu
 • zweryfikować kompetencje przywódcze liderów, menedżerów

Co kupujesz i jak przebiega proces?

 1. Wykupujesz badanie DISC i przekazujesz swoje dane do wygenerowania linku do badania.
 2. Po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz link do swojego badania z instrukcją - wypełnienie zajmuje około 10-15 min. Zadbaj o to, by nic Cię nie rozpraszało.
 3. Jeśli wykupujesz badanie wraz z konsultacją, po wypełnieniu testu ustalamy termin i formę realizacji sesji online (Clickmeeting, ZOOM, Google Meets).
 4. Sesja z omówieniem Twojego profilu trwa ok.45 min.
 5. Po sesji otrzymujesz szczegółowy 16-stronicowy raport ze spersonalizowanymi wynikami w wersji elektronicznej.
 6. Jeśli wykupiłaś/eś  samo badanie, jego wynik otrzymujesz na podany przez Ciebie adres mailowy w wybranym języku ( polski/angielski).
Jeśli chcesz zamówić profil dla kogoś, nie dla siebie, to w uwagach do zamówienia wpisz imię, nazwisko, e-mail i telefon osoby, która będzie wykonywała profil.

W przypadku chęci zakupu większej liczby testów kompetencji skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.


Kto prowadzi sesję?

Ania Majchrowska - certyfikowana trenerka biznesu, kompetencji miękkich, konsultantka i trenerka DISC D3™ oraz Odporności Psychicznej MTQ PLUS®, konsultantka biznesowa i HR, coach.
Ma ponad 27 lat doświadczenia zawodowego i sukcesy - w zarządzaniu, sprzedażą, zespołami, projektami, ponad 15 letnie doświadczeniu w szkoleniu i rozwijaniu ludzi. Tysiące przepracowanych godzin na sali szkoleniowej i konsultacjach Realizuję projekty szkoleniowo- rozwojowe dla korporacji i mniejszych firm, a także indywidualnie dla osób zainteresowanych rozwojem.
Absolwentka UMSC i KUL w Lublinie, Wyższej Szkoły Europejskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Właścicielka dyplomu studiów podyplomowych MBA ( Master of Business Administration).
Obecnie prezeska firmy doradczo- szkoleniowej Development Way sp. z o.o - pomaga organizacjom w szkoleniu i rozwijaniu pracowników i menedżerów, skutecznej rekrutacji, budowaniu planów rozwojowych. Jest również członkiem zarządu firmy Extrakt sp. z o.o
Prowadzi spotkania rozwojowe dla kobiet -Spotkania Wyjątkowych Kobiet, Babski Kwadrans do kwadratu oraz YOUR Development Way - Twoje moce w życiu i biznesie, Affluent Minds Academy, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i motywując do zmian.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij