Seeds - projektowanie doświadczeń Klienta

287,00Cena netto: 273,33 zł
Wersja językowa:
  • polska
  • angielska
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Seeds to unikalne narzędzie na polskim rynku, które wspiera warsztaty i sesje poszukiwania rozwiązań, projektowania procesów biznesowych, szczególnie związanych z planowaniem doświadczeń klienta (tzw. UX). 

  • 50 konkretnych i rzeczywistych przykładów rozwiązań, które przyniosły niezwykłe sukcesy biznesowe.
  • 50 inspirujących pytań, które pobudzą kreatywność zespołu i nadadzą dyskusji odpowiedni kierunek. 
  • 10 scenariuszy pracy warsztatowej

Stanowią niezwykłą inspirację do wykorzystania w trakcie pracy nad projektowaniem wyjątkowego doświadczenia Klientów. Nie tylko pobudzają kreatywność, ale także dpstarczają inspiracji oraz konkretnej wiedzy. Zamiast "wyważać otwarte drzwi" pomagają korzystać z doświadczeń innych i je ulepszać. 

Zadaniem Kart Seeds jest również poszerzenie zrozumienia tego, czym jest przestrzeń projektowa i pomoc w wyjściu poza utarte schematy i nieistenijące ograniczenia. 

Używając ich możesz przesunąć granice swojej wyobraźni aby stworzyć unikalne i angażujące doświadczenia, które pomogą Ci zdobyć lojalność i zaufanie klientów.


Zestaw składa się z:

  • 50 kart inspiracyjnych,
  • 10 scenariuszy warsztatów ideacyjnych
  • 5 czystych kart, gdzie możesz zapisać własne przykłady wyjątkowych doświadczeń klientów
  • wysokiej jakości pudełka

Karty dostępne są w języku polskim lub angielskim. 


Recenzje:

 

Obejrzyj recenzje kart:

Małgorzata Leduchowska, twórca Gadżetowania: 

 

Hanna i Krzysztof Adamscy, doświadczeni trenerzy biznesu:

https://www.facebook.com/krzysiek.adamski.trener/videos/1860220624005156  

A na naszym blogu znajdziesz inspirację, jak wykorzystać Seeds do budowania biznesu: http://coachingtools.pl/index.php/2017/09/05/przedsiebiorczosc/


Autorka:

 

Dr Agnieszka Szóstek - od ponad 16-u lat zajmuje się projektowaniem doświadczeń oraz budowanie strategii opartych o zorientowanie na klienta.

Przez 12 lat mieszkała zagranicą gdzie pracowała dla Google, Philips i Oce oraz zrobiła doktorat z projektowania doświadczeń na Politechnice w Eindhoven, w Holandii. W Polsce współpracowała między innymi z: Play, Allegro, Tatrzańskim Parkiem Narodowym, Paradyżem, Samsungiem, Netią i wieloma innymi. Jest trenerem creative leadership dla Swedish Institute. A przy okazji uczy na wielu polskich i międzynarodowych uczelniach. Pasjonatka swojego zawodu, idealistka i rebeliantka. Dwukrotnie występowała na prestiżowym TEDx. Dziś projektuje także narzędzia wspierające projektantów (i nie tylko) w myśleniu out-of-the-box.

 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 3

Autor opinii: Magdalena Plichta-Kaput, Product Manager

Dodano: 02 kwietnia 2020Seeds świetnie wybijają ze znanego nam ciągu myślenia. Powodują, że robimy krok wstecz, żeby potem zrobić 2 kroki w przód. Szczególnie teraz wydają się świetnym rozwiązaniem dla osób i firm poszukujących alternatyw, i uzyskania innej perspektywy. Powodują, że z reaktywnych stajemy się proaktywni. Ćwiczenia i scenariusze ułatwiają prowadzenie warsztatów nawet niewprawionym osobom - wszystko jest zaprojektowane w prosty i przejrzysty sposób. Rewelacja!

Autor opinii: Dominika Stanios

Dodano: 29 marca 2020Świetne narzędzie do pracy warsztatowej dla projektantów! Skutecznie otwierają głowę :))

Autor opinii: Marta Jankowska-Dłubak, Digital Marketing Manager

Dodano: 22 marca 2020Seeds świetnie otwierają głowę i robią to na kilka sposobów. Karty inspiracyjne są dwustronne - po jednej stronie znajduje się pytanie/problem do rozwiązania, a po drugiej przykład rzeczywistego, wdrożonego rozwiązania w konkretnej firmie. Czasem dobre pytanie powoduje, że dużo łatwiej znaleźć inspirację i tak jest właśnie w przypadku tych kart, bo pytania dotykają wielu różnych obszarów i faktycznych, codziennych wyzwań w budowaniu doświadczeń. Świetne są także przykłady rozwiązań, znajdujące się po drugiej stronie każdej karty. Razem są ogromnym wsparciem w generowaniu pomysłów, ale także w budowaniu argumentacji czy wyróżników dla organizacji. W zestawie znajdują się także bardzo proste scenariusze pracy warsztatowej - do wykorzystania w zasadzie w każdym projekcie. Poza tym korzystanie z Seeds to czysta przyjemność - to bardzo proste i bardzo ładne narzędzie pracy. Polecam!

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij