Seeds - projektowanie doświadczeń Klienta

249,00Cena netto: 237,14 zł
Wersja językowa:
  • polska
  • angielska
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Seeds to unikalne narzędzie na polskim rynku, które wspiera warsztaty i sesje poszukiwania rozwiązań, projektowania procesów biznesowych, szczególnie związanych z planowaniem doświadczeń klienta (tzw. UX). 

  • 50 konkretnych i rzeczywistych przykładów rozwiązań, które przyniosły niezwykłe sukcesy biznesowe.
  • 50 inspirujących pytań, które pobudzą kreatywność zespołu i nadadzą dyskusji odpowiedni kierunek. 
  • 10 scenariuszy pracy warsztatowej

Stanowią niezwykłą inspirację do wykorzystania w trakcie pracy nad projektowaniem wyjątkowego doświadczenia Klientów. Nie tylko pobudzają kreatywność, ale także dpstarczają inspiracji oraz konkretnej wiedzy. Zamiast "wyważać otwarte drzwi" pomagają korzystać z doświadczeń innych i je ulepszać. 

Zadaniem Kart Seeds jest również poszerzenie zrozumienia tego, czym jest przestrzeń projektowa i pomoc w wyjściu poza utarte schematy i nieistenijące ograniczenia. 

Używając ich możesz przesunąć granice swojej wyobraźni aby stworzyć unikalne i angażujące doświadczenia, które pomogą Ci zdobyć lojalność i zaufanie klientów.

Autorka:

Dr Agnieszka Szóstek - od ponad 16-u lat zajmuje się projektowaniem doświadczeń oraz budowanie strategii opartych o zorientowanie na klienta.

Przez 12 lat mieszkała zagranicą gdzie pracowała dla Google, Philips i Oce oraz zrobiła doktorat z projektowania doświadczeń na Politechnice w Eindhoven, w Holandii. W Polsce współpracowała między innymi z: Play, Allegro, Tatrzańskim Parkiem Narodowym, Paradyżem, Samsungiem, Netią i wieloma innymi. Jest trenerem creative leadership dla Swedish Institute. A przy okazji uczy na wielu polskich i międzynarodowych uczelniach. Pasjonatka swojego zawodu, idealistka i rebeliantka. Dwukrotnie występowała na prestiżowym TEDx. Dziś projektuje także narzędzia wspierające projektantów (i nie tylko) w myśleniu out-of-the-box.

 

Zestaw składa się z:

  • 50 kart inspiracyjnych,
  • 10 scenariuszy warsztatów ideacyjnych
  • 5 czystych kart, gdzie możesz zapisać własne przykłady wyjątkowych doświadczeń klientów
  • wysokiej jakości pudełka

 

Karty dostępne są w języku polskim lub angielskim. 

 

Obejrzyj recenzje kart:

 

Małgorzata Leduchowska, twórca Gadżetowania: 

Hanna i Krzysztof Adamscy, doświadczeni trenerzy biznesu:

https://www.facebook.com/krzysiek.adamski.trener/videos/1860220624005156  

A na naszym blogu znajdziesz inspirację, jak wykorzystać Seeds do budowania biznesu: http://coachingtools.pl/index.php/2017/09/05/przedsiebiorczosc/

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij