Wschód Dzikiego Zachodu 1.0 - outlet

4797,009225,00Cena netto: 3900,00 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • firmowa PL
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Gra jest wyprzedawana w outlecie, ponieważ powstała wersja 2.0, która będzie produkowana. Ostatnie egzemlarze starej wersji po ich wyprzedaży nie będą doprodukowane. Gra jest nowa i kompletna.
 

Wschód Dzikiego Zachodu 1.0 to gra negocjacyjna. Gracze wcielają się w przedsiębiorców, których celem jest zbudowanie swojego biznesu. Dzięki temu kształcą umiejętności negocjacji oraz zarządzania zespołem negocjacyjnym, współpracy, komunikacji, tworzenia strategii. Doświadczają wyzwań związanych z budowaniem relacji oraz zaufania w środowisku konkurencyjnym. Symulacja pozwala w pełni doświadczyć proces negocjacji i daje możliwość sprawdzenia i treningu kompetencji z tego zakresu.
 

Jak grać?

Do gry dołączona jest obszerna i czytelna instrukcja. Zawiera nie tylko zasady gry, ale również wskazówki dotyczące przygotowania i omówienia rozgrywki. Instrukcja przygotowana jest w formie manuala trenerskiego, który szczegółowo opisuje każdy kolejny krok, instrukcje przekazywane graczom oraz opcje i przykładowe pytania do omówienia.
 

Fabuła

Wyobraźcie sobie, że opuściliście swoje rodzinne strony i po wielu trudach podróży dotarliście wraz ze swoją rodziną na Dziki Zachód. Ten, który znamy z filmów i opowieści. Jest druga połowa XIX w. Wasze wozy dojechały do miasteczka Kairoscity. Tutaj osiądziecie. Za chwilę stworzycie cztery rodziny, które współpracując i rywalizując ze współmieszkańcami, budują i rozwijają swoje rodzinne biznesy. 
 
Będziecie sprzedawać, kupować, negocjować, a wszystko po to, aby umocnić i rozwinąć swój biznes rodzinny. Spotkają Was też liczne przygody, tak typowe dla szalonego Dzikiego Zachodu ...
 
Uczestnicy tworzą 4 drużyny. Ich zadania dotyczą nie tylko rywalizacji z innymi rodzinami, ale również zarządzania własną firmą. Każdy w rodzinie ma swoje funkcje i odpowiedzialność. 
 
Gra jest rozbudowana. Dzięki jej konstrukcji i pomocom, jakie dostają uczestnicy, łatwo opanować zasady.

Obejrzyj:
 
 

Czas i liczba graczy

 • Sama rozgrywka – 2 do 4 godz.
 • Scenariusz przedstawiony w instrukcji wraz ze wstępem i podsumowaniami, do których są dodatkowe materiały - 6 godz. 45 min.
 • Rozbudowana wersja przewidująca uzupełnienie teoretyczne doświadczeń uczestników może być realizowana w formule dwudniowego warsztatu.
 • Liczba graczy: 4 (jedna osoba reprezentuje całą rodzinę) do 20 (każda rodzina liczy 5 osób)  


Zastosowanie szkoleniowe:

 • przedsiębiorczość
 • budowanie relacji biznesowych
 • planowanie i priorytetyzacja w biznesie
 • negocjacje
 • wartości i etyka biznesowa
 • zarządzanie biznesem, zarządzanie zasobami  


Co kupujesz?

 • Komplet pomocy do realizacji gry (karty, banknoty, plansze, i inne elementy). Wszystko zapakowane w drewnianą skrzynię.
 • Podręcznik dla prowadzącego – zawiera szczegółowy opis „krok po kroku” obejmujący przygotowanie, realizację oraz omówienie rozgrywki – 42 strony.
 • Licencję osobistą lub firmową*
UWAGA: Gra objęta jest licencją producenta. Należy wybrać odpowiedni rodzaj licencji przy zakupie.
Licencja osobista - właścicielem gry staje się konkretna osoba z imienia i nazwiska i to ona może używać gry jako prowadzący. Wersja polecana dla freelancerów.
Licencja firmowa - właścicielem gry staje się firma, organizacja lub instytucja. Korzystać z gry może każda osoba zatrudniana bez względu na formę zatrudnienia. W przypadku zakupu licencji firmowej możliwe jest wcześniejsze spotkanie osobiste lub online grupy trenerskiej z opiekunem w celu przedstawienia zasad oraz wyjaśnienia wątpliwości.

 

Do tego produktu polecamy

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij