Karty Witflow warsztatowe

329,00Cena netto: 267,48 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktuO narzędziu

 • Czy planowanie warsztatów stanowi dla Ciebie wyzwanie?
 • Czy przytłacza Cię ilość technik warsztatowych i nie wiesz, które z nich wybrać?
 • Czy bezskutecznie próbujesz sobie przypomnieć techniki, które kiedyś poznałeś?
 • Czy masz dość przekopywania się przez internet w poszukiwaniu inspiracji do swoich warsztatów?
 • Czy chcesz mieć pewność, że zaplanujesz efektywne i angażujące spotkanie dla swojego zespołu?
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś TAK, to czytaj dalej.

KARTY WITFLOW warsztatowe pozwalają zaplanować warsztaty praktycznie na każdy temat związany z rozwojem produktów i pracą zespołu projektowego. Zawierają zestawienie 60 sprawdzonych technik warsztatowych. Każda karta zawiera dedykowaną ilustrację i autorski opis zastosowania techniki, rekomendowany czas i liczbę osób, sugerowany etap warsztatów i dodatkowe praktyczne wskazówki. Dodatkowo techniki zostały opisane tagami, które podpowiadają do jakich celów można użyć każde ćwiczenie. Dzięki zastosowaniu struktury warsztatów, opisanej w instrukcji, oraz kart organizacyjnych, w szybki sposób można zaplanować gotową agendę warsztatów realizujących założone cele. W trakcie facylitacji warsztatów karty można użyć jako ściągi, które przypominają o kolejnych krokach w zadaniu.

Karty zostały opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie autorki w prowadzeniu warsztatów produktowych dla swoich klientów, a następnie przetestowane na szkoleniach z facylitacji warsztatów projektowych dla projektantów, badaczy i kierowników produktów cyfrowych. Zawierają zarówno powszechnie znane techniki, jak i mniej popularne czy autorskie rozwiązania. Największą zaletą zestawu jest uniwersalność dobranych technik, uporządkowanie procesu planowania i fizyczny charakter kart.
 

Dzięki kartom


KARTY WITFLOW warsztatowe inspirują, porządkują i pozwalają zaplanować warsztaty praktycznie na każdy temat związany z rozwojem produktów i pracą zespołu projektowego:
 • design sprinty,
 • warsztaty design thinking,
 • warsztaty kick-offowe i ideacyjne,
 • spotkania strategiczne,
 • planowanie projektu,
 • warsztaty co-creation i badawcze,
 • sesje interpretacyjne w analizie badań.
W zestawieniu znajdziesz 60 sprawdzonych w boju technik dopasowanych do następujących celów: badania, designsprint, dyskusja, energizer, feedback, ideacja, lodolamacz, ocena, planowanie, podsumowanie, potrzeby, strategia, stymulacja, zespół, zrozumienie.
 

Dla kogo?


Karty zostały stworzone z myślą o facylitatorach, projektantach, badaczach, moderatorach design thinking, kierownikach produktu, trenerach pracujących z wykorzystaniem technik warsztatowych. Sprawdzą się zarówno dla osób początkujących, którym podpowiedzą jak zacząć planowanie warsztatów i skorzystać ze sprawdzonych narzędzi, jak i doświadczonych, którym posłużą za inspiracje i przyspieszą proces planowania. Karty można wykorzystać do pracy samodzielnej, jak i grupowej.
 

Jak używać?

 1. Określ cel warsztatów, dostępny czas i liczbę uczestników
 2. Wybierz techniki oznaczone tagiem, które realizują cel Twoich warsztatów.
 3. Rozłóż na stole wybrane techniki zgodnie ze strukturą warsztatów
 4. Uzupełnij harmonogram o brakujące techniki, wprowadzenie i przerwy
 5. Dopasuj plan do dostępnego czasu
Gotowe!
 

Zawartość

 • 60 kart z technikami warsztatowymi
 • 10 kart organizacyjnych (przerwy i wprowadzenie)
 • 5 kart do uzupełnienia ulubioną Techniką
 • instrukcja wraz z przykładowym użyciem kart
 • pudełko zamykane na magnes
 

DODATKOWO


Ze strony autorki możesz pobrać kanwę do planowania warsztatów. Wydrukowana kanwa w połączeniu z kartami to łatwy sposób na zaplanowanie efektywnych warsztatów.
https://www.witflow.com/karty-witflow
 

W internetach piszą...

Naralia Bianias pisze:


czytaj dalej>>>

Tomasz Tomaszewski pisze:


czytaj dalej>>>


O autorce

Iga Mościchowska
Od kilkunastu lat zajmuje się tematyką projektowania produktów cyfrowych, a obecnie wspiera firmy w budowaniu i rozwoju kompetencji z obszaru User Experience. Przebyła drogę od badaczki użyteczności i projektantki UX, poprzez współwłaściciela firmy projektowo-badawczej, aż do obecnej roli trenerki i facylitatorki w obszarze Product Designu. Warsztaty produktowe i projektowe prowadzi od 2013 roku, a na sali warsztatowej spędziła ponad 2000 godzin. Współautorka bestsellerowej książki “Badania jako podstawa projektowania user experience” wydanej przez PWN i cyklicznego badania branży user experience w Polsce. Opiekunka merytoryczna studiów podyplomowych UX & Product Design na AGH. Na zaproszenie Google od kilku lat doradza startupom w programie Google for Startups Accelerator. 

She came a long way from a researcher and user experience designer, co-owner of a design studio, to her current role of a trainer and facilitator in Product Design. She spent over 2000 hours conducting workshops and trainings. She’s a co-author of a bestselling book Badania jako podstawa projektowania user experience, a periodic study of UX industry in Poland and Online Workshops Toolkit Tips. Not only for designers. She is a head of UX & Product Design studies at AGH University of Science and Technology and a mentor for Google for Startups Accelerator.
 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 4

Autor opinii: Martyna

Dodano: 29 czerwca 2021Świetne, czekam na angielską wersję dla moich znajomych :)

Autor opinii: Ewa

Dodano: 09 października 2020Wspaniałe narzędzie dla początkujących i już zaprawionych w boju workshoperów. Karty nie tylko inspirują ale również pozwalają na szybkie zaplanowanie i organizację warsztatu. Fakt, że karty są niezwkle pięknie zaprojektowane sprawia, że dodatkowo pracuje się z nimi z niezwykłą przyjemnością. Czekam z niecierpliwością na angielską werjsę by jeszcze szerzej dzielić się nimi w mojej firmie.

Autor opinii: Ania

Dodano: 05 października 2020Karty warsztatowe są bardzo intuicyjne w obsłudze i wraz z kanwą do planowania warsztatów tworzą idealny duet. Miałam okazję już z nich korzystać planując warsztaty wewnątrzfirmowe, ale również przygotowując zajęcia dla studentów, bo kto powiedział, że tylko do planowania warsztatów są te karty ;)  Lubię w nich format - nie za duży, nie za mały. Świetne jest oznaczenie każdej techniki w struktorze warsztau, tego ile powinna zająć czasu oraz ilu uczestników dana technika potrzebuje, by była skuteczna. Podoba mi się również to, że opisy nie tylko mają bardzo konkretną instrukcję, ale dają również wiele inspiracji do tego, jak można zmodyfikować i zaadoptować aktywność do własnych potrzeb.

Autor opinii: Justyna

Dodano: 03 października 2020Karty są świetne dla początkującego facylitatora. Dzięki nim można zaplanować warsztaty przesuwając karty między sobą, doczytywać techniki, dobierać techniki do fazy warsztatów (jest podpowiedź na dole karty do jakiej fazy pasują), szacować czas warsztatow (przybliżony czas techniki jest podany na każdej karcie). To mega ułatwia zaplanowanie warsztatów. Prócz tego są na prawde estetycznie wykonane :)

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij