Story Cubes Max

79,95Cena netto: 65,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Story Cubes Max to znane i lubiane kości, a te od pozostałych różnią się przede wszystkim rozmiarem. Są naprawdę duże. Jadna kość ma aż 3cm, klasyczne kości tej serii są 3x mniejsze. Wybór tych polecamy szczególnie do pracy z dziećmi oraz do pracy w dużych grupach, gdy widoczność losowania jest ważna.

Story Cubes to zarówno świetny pomysł na grę towarzyską, jak i bardzo skuteczne narzędzie pracy dla trenerów, coachów i nauczycieli. Stworzył je Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra dostarczy wam masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. 


Zawartość i zastosowanie:


9 kostek, to aż 54 unikalne rysunki, które możesz wykorzystać w trakcie pracy szkoleniowej i coachingowej, aby:

  •  ułatwić uczestnikom budowanie skojarzeń
  •  jako trening kreatywności
  •  jako element ćwiczenia umiejętności prezentacyjnych, czy snucia opowieści (story-telling)
  •  pobudzić aktywność grupy
  •  na etapie wszekiego rodzaju rundek
  •  jako sposób na udzielenie informacji zwrotnej
  •  jako metodę projekcyjną
  •  i na wiele, wiele innych sposobów..

Story Cubes zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. 


Oryginalny pomysł na grę:


Połącz różne komplety Story Cubes (im więcej kości, tym lepiej) i rzuć nimi wszystkimi. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o obrazy, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie!
 

Niepozorny zestaw Story Cubes gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się, że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać.

 

Kliknij tu aby zobaczyć wszystkie kości Story Cubes jakie mamy w ofercie >>> Story Cubes

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij