Karty lekcje od koni [pdf]

49,20Cena netto: 40,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Lekcje od Koni

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Karty LEKCJE OD KONI powstały jako wynik moich dwóch pasji – pracy trenerskiej i miłości do koni. Praca metaforą otwiera, inspiruje i jest furtką do rozwoju. Z kartami można pracować zarówno z obrazem jak i przysłowiem/powiedzeniem związanym z końmi i jeździectwem. Mogą być wykorzystane podczas szkoleń i sesji coachingowych. Są one szczególnie cenne dla osób, które kochają zwierzęta i czepią natchnienie z kontaktu z nimi.

W krótkiej instrukcji, do każdego powiedzenia przygotowałam pytanie, które jest propozycją sposobu pracy z Kartami Lekcje od Koni.


Zawartość:

  • Liczba Kart: 28
  • 28 stron to przysłowie lub powiedzenie
  • Krótka instrukcja zawiera: spis przysłów/powiedzeń, inspirujące pytania, nazwiska autorów zdjęć


O autorce:


Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Uwielbia pracę metaforą i jako pierwsze narzędzie przygotowała Karty Inspiracji. Powstały one jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Opracowała również Karty Lekcje od Konie, Karty Barometr Nastroju oraz Karty Podróży.
Więcej o autorce i jej pracy:  www.annazdzieszynska.pl oraz https://equusmind.com/

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij