Inteligencja Emocjonalna – do szkolenia online

30,00Cena netto: 24,39 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Inteligencja Emocjonalna – materiał do szkolenia on-line
 

Materiał został przygotowany jako wsparcie dla trenera, do poprowadzenia 1-2 godzinnych zajęć z obszaru rozwoju Inteligencji Emocjonalnej.
Taki Warsztat on-line można wykorzystać zarówno dla managerów jak i pracowników liniowych. Szefowie nauczą się jak wpływać na nastrój swój i swoich podwładnych, a pracownicy co robić ze swoją frustracją i jak oddziaływać na współpracowników.
 
Dzięki uczestnictwu w warsztacie uczestnicy:
  • Zrozumieją czym jest Inteligencja Emocjonalna
  • Dowiedzą się jak można rozpoznawać emocje swoje i innych
  • Poznają pojęcie Empatii
  • W licznych ćwiczeniach przetrenują rozpoznawanie i oddziaływanie na emocje swoje i innych 
Materiał zawiera 27 slajdów z treścią i ćwiczeniami oraz opisy do każdego slajdu z uwagami dla trenera, tym co może powiedzieć oraz jak przeprowadzić ćwiczenia.


 
W zaprojektowanym warsztacie może brać udział dowolna ilość osób, które będą ćwiczyły samodzielnie i wpisywały swoje spostrzeżenia na chacie. Można też materiał wykorzystać do kameralnego spotkania grupy szkoleniowej pracującej w wirtualnych pokojach.


Co otrzymujesz?


Po zakupie otrzymasz link do ściągnięcia materiału w formacie pptx, czyli prezentacji Power Piont. Możesz użyć całości lub części materiału, zmienić slajdy, dopisać własne wskazówki, obrendować materiał swoim logo. Prezentacja jest w pełni edytowalna i możesz dowolni dostosować ją do potrzeb własnych lub grupy.
Dodatkowo, jeśli cokolwiek w prezentacji budzi Twoje wątpliwości lub masz pytania, napisz do nas, przekażemy Twrórczyni prośbę o wyjaśniania.


Autorka:


Małgorzata Machniewicz - Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij