Business PLAY

Business PLAY
2460,00Cena netto: 2000,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu linki.
Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny".


Business PLAY to symulacja prowadzenia działalności gospodarczej. Od kilku lat dostępna w wersji dostosowanej do prowadzenia zajęć w sposób zdalny lub prowadzenia zajęć z użyciem komputerów.

Nowa, cyfrowa odsłona świetnie zaprojektowanego narzędzia, które zainteresuje i wciągnie uczestników już od pierwszej minuty. Świat gry oparty jest na rywalizacji 5 firm, które muszą planować i podejmować właściwe decyzje. Trener ma duży wpływ na przebieg rozgrywki, dzięki czemu możesz „zaszyć” w grze istotne dla uczestników treści. Tę ofertę przygotowaliśmy z myślą o pracownikach dydaktycznych uczelni, szkół, doradcach zawodowych czy trenerów pracujących z osobami zamierzającymi założyć działalność gospodarczą.. Jeśli potrzebujesz tej gry do innych celów – napisz do nas.
 

Wykorzystasz tę grę, aby:

 • Przeprowadzić angażujące warsztaty w wersji online.
 • Przeprowadzić zajęcia z użyciem komputerów
 • Wzmocnić kompetencje przedsiębiorcze  uczniów/studentów, osób osób bezrobotnych
 • Nauczyć się skuteczniej planować i podejmować decyzje
 • Przeprowadzać trening negocjacji, sprzedaży osadzony w realiach biznesowych.
 • Nauczyć się lepszej komunikacji i współpracy w zespole.
 • Pokazać jak efektywniej radzić sobie z nowymi i/lub trudnymi sytuacjami.
 • Zaprezentować kluczowe aspekty prawne i formalne prowadzenia firmy.


Dodatkowo podczas trenerskiego warsztatu online:

Elementem niezbędnym, aby korzystać z gry jest udział w szkoleniu wdrażającym (na dole znajdziesz opcje i ceny szkoleń wdrożeniowych) Co takie szkolenie daje?
 • Nauczysz się jak profesjonalnie przeprowadzić zajęcia dydaktyczne online z wykorzystaniem Business PLAY – online – od zaproszenia uczestników do gry, po podsumowanie i wyciągniecie wniosków.
 • Opanujesz zasady rozgrywki Business PLAY
 • Poznasz wszystkie funkcjonalności arkusza gracza oraz merkuriusza trenera
 • Poprowadzisz samodzielnie część rozgrywki oraz otrzymasz feedback od trenera oraz innych uczestników
 • Dowiesz się jak zmodyfikować grę pod kątem swoich zajęć dydaktycznych.
 • Poznasz sposoby motywowania i angażowania uczestników zajęć opartych na symulacji, również w sytuacjach trudnych.
 • Dowiesz się z jakimi wyzwaniami możesz się spotkać podczas realizacji gry oraz jak sobie z nimi poradzić. 
 

Na czym polega ta gra?

Prowadząc grę wykorzystujesz znaną sobie platformę do komunikacji. Mechanizm gry bazuje natomiast na specjalnie zaprojektowanych arkuszach kalkulacyjnych, dostępnych w chmurze. Wszystko jest skonfigurowane tak, aby gracze w szybki i intuicyjny sposób mogli realizować swoje zadania.

Gra angażuje od pierwszych minut i wywołuje emocje. Uczestnicy wcielają się w role właścicieli firm – każdy zespół prowadzi wspólnie przedsiębiorstwo. Co ciekawe, wszystkie firmy działają na jednym rynku, więc są dla siebie konkurencją. Ale oprócz rywalizacji nie zabraknie okazji do współpracy.

Mechanika symulacji oparta jest na rundach – dniach roboczych, podczas których uczestnicy stają przed najczęściej spotykanymi problemami przedsiębiorców w naszym kraju. Ich zadaniem jest pozyskanie klientów oraz realizowanie umów, które z nimi podpiszą. Wywiązanie się ze wspomnianych zobowiązań wymaga od nich m.in. zatrudniania pracowników oraz zakupu niezbędnych materiałów.

Ponadto poprzez tzw. karty zdarzeń wprowadzisz dodatkowe, nieprzewidziane sytuacje jakie mogą się wydarzyć w realnym biznesie – zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Symulacja daje również okazję do wielu interakcji pomiędzy uczestnikami, zarówno na forum, jak i w wirtualnych pokojach, w poszczególnych drużynach. Aktywizuje to dodatkowo graczy i pozwala na trenowanie umiejętności miękkich, takich jak: komunikacja, wspólne planowanie i podejmowanie decyzji, negocjacje czy delegowanie zadań.

„Business PLAY” to również gra, więc ktoś musi wygrać… A jak wyłonić zwycięzcę? Oczywiście poprzez zliczenie zysku wypracowanego na koniec warsztatu. Kto zarobi najwięcej ten wygrywa!

Należy podkreślić, że wersja online jest skutecznie odwzorowaną wersją gry w formie planszowej, która funkcjonuje z sukcesami na rynku szkoleniowym już od przeszło 7 lat!

Dzięki zastosowaniu Business Play uczysz zgodnie z ideą „experiential learning” – systemie edukacji opartym na „doświadczaniu”. Proces nauki przebiega zgodnie z Cyklem Kolba. Uczestnicy doświadczają problemów i wyzwań przedsiębiorców, samodzielnie wyciągają wnioski, a następnie otrzymują od trenera informację zwrotną i dodatkową wiedzę teoretyczną. Ostatni element cyklu polega na zastosowaniu zdobytej wiedzy w praktyce, czyli w dalszej rozgrywce, a potem – w realnych sytuacjach biznesowych.Zapytaj o możliwość zorganizowania bezpłatnej, pokazowej rozgrywki z użyciem Business PLAY-online.


Licencja, warunki korzystania i dodatkowe usługi:

 • Cena licencji niekomercyjnej umożliwiającej zastosowanie tej gry przez pracowników, to 2000 zł netto/1 rok.
 • Do powyższej kwoty należy doliczyć koszt przeszkolenia z obsługi Business PLAY – online każdego zgłoszonego użytkownika.
Szkolenie trwa od 6 do 18 godzin, w zależności od potrzeb uczestników.

Cena za szkolenie, jeżeli podmiot zgłasza na szkolenie 1 osobę:
6 godzin – 900 zł
12 godzin – 1 800 zł
18 godzin – 2 700 zł

Cena za szkolenie, jeżeli podmiot zgłasza na szkolenie 2 do 4 osób:
6 godzin – 1 500 zł
12 godzin – 3 000 zł
18 godzin – 4 500 zł

Podane kwoty są kwotami netto, należy doliczyć podatek VAT

W celu wybrania opcji szkolenia i umówienia terminu prosimy o kontakt pod adresem: biuro@gadzetytrenera.pl
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij