wróć do poprzedniej strony

Points of You - Punctum PL

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 467,00 zł 467.00
Cena netto: 379,67 zł
quantity szt.
Zyskujesz 467 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Punctum to gra coachingowa, która pozwala nam się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Czasem zabawnej, czasem refleksyjnej, ale prawie zawsze nowej i zaskakującej. To taki wartościowy moment, który potrafi przewrócić nasz dzień "do góry nogami".

W grze Punctum odziałują na siebie obraz, słowo i pytanie. Dobrane za każdym razem w sposób losowy tworzą nowe, zaskakujące połączenia, które pomagą spojrzeć na siebie z supełniej nowej perspektywy, przełamać swój sposób myślenia i pogłębić refleksję. 

W pracy z grupą...

zebrania z pracownikami, sesji budowania zespołu, coachingu zespołowego, warsztacie rozwoju osobistego Punctum pozwala otworzyć wartościową rozmowę o sobie nawzajem, przyjrzeć się ludziom, którzy są wokół nas i pogłebić wzajemne poznanie i zrozumienie. 

W pracy indywidualnej...

Ułatwia przełamanie oporu, pomaga Klientowi skupić się na sobie i swoich prawdziwych odczuciach, otwiera nowe perspektywy, inspiruje do poszukiwania właściwej drogi.

Autochoaching...

W dowolnym momencie w ciągu dnia, po prostu wylosuj jednej karcie: fotografii, słowa i pytania. Niech to będzie spontaniczna chwila dla Ciebie i o Tobie. Ten moment potrafi, jak głęboki oddech, oczyścić myśli, ukoić emocje i odnaleźć siebie na krętej ścieżce, którą na co dzień podążamy. 

W relacjach osobistych...

W trakcie randki z partnerem, przy kolacji z przyjacielem lub na rodzinnym spotkaniu Punctum pomoże Wam pogłebiać Wasze relacje, wzajemne zrozumienie i chęć odkrywania siebie nawzajem.  

 

Zobacz, jak wygląda Punctum:

Autorami narzędzia są Yaron Golan i Efrat Shani, którzy stworzyli wcześniej The Coaching Game - chyba najbardziej znaną i ceniona grę coachingowa na świecie. 

Punctum zawiera:

  • 33 karty ze zdjęciami, dobranymi zgodnie ze sztuką fototerapii,
  • 33 karty ze słowami,
  • 33 karty z mocnymi pytaniami,
  • planszę procesową
  • instrukcję użytkownika.

Obejrzyj recencję narzędzia Małgosi Leduchowskiej, Coacha PCC ICF, Certyfikowany Coach metody Points of You: 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe