Points of You - Punctum

499,00Cena netto: 405,69 zł
Wersja językowa:
  • polska
  • angielska
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Punctum to gra coachingowa, która pozwala nam się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Czasem zabawnej, czasem refleksyjnej, ale prawie zawsze nowej i zaskakującej. To taki wartościowy moment, który potrafi przewrócić nasz dzień "do góry nogami".

W grze Punctum odziałują na siebie obraz, słowo i pytanie. Dobrane za każdym razem w sposób losowy tworzą nowe, zaskakujące połączenia, które pomagą spojrzeć na siebie z zupełniej nowej perspektywy, przełamać swój sposób myślenia i pogłębić refleksję. 


Zastosowanie:

 

W pracy z grupą...

zebrania z pracownikami, sesji budowania zespołu, coachingu zespołowego, warsztacie rozwoju osobistego Punctum pozwala otworzyć wartościową rozmowę o sobie nawzajem, przyjrzeć się ludziom, którzy są wokół nas i pogłebić wzajemne poznanie i zrozumienie. 

W pracy indywidualnej...

Ułatwia przełamanie oporu, pomaga Klientowi skupić się na sobie i swoich prawdziwych odczuciach, otwiera nowe perspektywy, inspiruje do poszukiwania właściwej drogi.

Autochoaching...

W dowolnym momencie w ciągu dnia, po prostu wylosuj jednej karcie: fotografii, słowa i pytania. Niech to będzie spontaniczna chwila dla Ciebie i o Tobie. Ten moment potrafi, jak głęboki oddech, oczyścić myśli, ukoić emocje i odnaleźć siebie na krętej ścieżce, którą na co dzień podążamy. 

W relacjach osobistych...

W trakcie randki z partnerem, przy kolacji z przyjacielem lub na rodzinnym spotkaniu Punctum pomoże Wam pogłebiać Wasze relacje, wzajemne zrozumienie i chęć odkrywania siebie nawzajem.  

Zobacz, jak wygląda Punctum:

 

Punctum zawiera:

  • 33 karty ze zdjęciami, dobranymi zgodnie ze sztuką fototerapii,
  • 33 karty ze słowami,
  • 33 karty z mocnymi pytaniami,
  • planszę procesową
  • instrukcję użytkownika.


Autorzy:

 

Autorami narzędzia są Yaron Golan i Efrat Shani, którzy stworzyli wcześniej The Coaching Game - chyba najbardziej znaną i ceniona grę coachingowa na świecie. 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij