Niezbędnik Psychologa/Psychoterapeuty

157,00Cena netto: 149,52 zł
Wydanie papierowe lub e-book:
  • Wydanie papierowe
  • Tylko e-book
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ta książka skutecznie wzbogaci każdego psychologa czy psychoterapeutę, który poszukuje skutecznych i praktycznych narzędzi do pracy ze swoimi klientami. Jest to też znakomity poradnik dla pedagogów oraz nauczycieli, którzy chcą wspierać dzieci i młodzież w budowaniu poczucia własnej wartości.

„Niezbędnik psychologa/psychoterapeuty. Praktyczne rozwiązania” przedstawia szereg skutecznych technik pracy, które usprawniają proces terapeutyczny. Są one efektem wieloletniego doświadczenia autorki.
Znajdziesz tu oparte m.in. na wizualizacjach ćwiczenia, które z łatwością wdrożysz w swoim gabinecie. Nadają się one zarówno do pracy indywidualnej, jak i grupowej. Można je wykorzystać w wielu rodzajach terapii oraz  w treningach umiejętności społecznych, podczas pracy z traumą, przy rozwijaniu zasobów i regulacji emocji czy wzmacniania samooceny. Do książki dołączony  jest kod QR, który daje dostęp do ścieżki dźwiękowej, którą można wykorzystać w ćwiczeniach. Prowadzący uzyskuje też dostęp do materiałów online.


Dzięki zawartym w „Niezbędniku...” ćwiczeniach osoby, z którymi pracujesz:

  • rozpoznają, wzmacniają  i utrwalają swoje zasoby,
  • będą budować poczucie własnej wartości,
  • nauczą się lepiej radzić sobie ze stresem,
  • wzmocnią  swoją odporność psychiczną,
  • poznają techniki pracy z ciałem i oddechem,
  • nauczą się metod regulacji emocji.
Książka ta przyczyni się też do rozwoju Twoich kompetencji zawodowych. Dzięki niej rozszerzysz swój warsztat specjalisty o nowe narzędzia terapeutyczne. Pozycja ta z pewnością zainspiruje Cię również do tworzenia własnych technik, które zastosujesz w swoim gabinecie. Po tę książkę powinien sięgnąć każdy specjalista, który pomaga innym w rozwoju osobistym.


Dane techniczne:

Liczba stron 169
Redakcja: Barbara Wrona
Korekta: Aleksandra Wrońska
Skład i łamanie: Tomasz Biernat
Wydanie I
Poznań 2024 r.
ISBN: 978-83-969888-1-2
Wersja e-book, dostępna jako pdf
Wersja papierowa, format A5, oprawa miękka


Autorka

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa

 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Justyna

Dodano: 11 lutego 2024To coś co powinien mieć w gabinecie każdy specjalista, któremu zależy na wysokiej skuteczności. Wiem co mówię, sprawdziłam na sobie i serdecznie polecam!

Autor opinii: Magdalena

Dodano: 10 lutego 2024Książka warta polecenia. Dużo ćwiczeń praktycznych. Na pewno wzbogaci warsztat pracy. Polecam;)

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij