Zestaw Multitool Mix [pdf]

99,00Cena netto: 80,49 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
 • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
 • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
 • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Ten zestaw powstał specjalnie do przeprowadzania rozgrywek online.

Składa się z 3 gier pochodzących z 3 różnych zestawów drukowanych. Każda karta jest osobnym plikiem PDF. Numer i oznaczenie literowe kart zawarte są w nazwach poszczególnych plików. Tak jak w przypadku kart drukowanych numery są losowe, a te same litery oznaczają, że dane karty zawierają informacje, które są ze sobą w pewien sposób związane. Dzięki temu oznaczeniu można zadbać o to, by takie karty nie trafiły do tej samej osoby (lub wręcz przeciwnie).


W zestawie Multitool Mix oprócz instrukcji znajdują się następujące gry:

 • „Przygody Czerwonego Kapturka” (14 kart) z zestawu Multitool 1 liczba graczy 4-14 (optymalnie 4-7 osób)
 • „W 80 godzin dookoła Polski” (26 kart) z zestawu Multitool 2 liczba graczy 4-26 (optymalnie 4-13 osób)
 • „Górska wyprawa” (12 kart) z zestawu Multitool Mini liczba graczy 2-12 (optymalnie 4-6 osób)

Całość zajmuje około 16MB. Karty zawierają treść i grafiki oraz dodatkowe foldery z kartami połączonymi w pary lub trójki, żeby ułatwić wysyłanie plików do uczestników.


Przebieg rozgrywki:


Po dokonaniu wyboru konkretnej gry (lub gier) oraz dodatkowych zasad, trener przesyła odpowiednie pliki (karty) uczestnikom. Karty można rozdysponować co najmniej na trzy sposoby: całkowicie losowy, wymuszający jak największą komunikację lub precyzyjny.
Każdy uczestnik powinien otrzymać minimum jeden plik. Zalecana jest równa lub zbliżona liczba plików (kart) dla każdej osoby, chyba, że trener zdecyduje inaczej ze względu na założony cel (np. przy precyzyjnym rozdaniu kart).
Maksymalna liczba osób grających wyznaczona jest przez liczbę kart w danej grze. Minimalna liczba grających zależy od tego, ilu osobom można rozesłać pliki tak, żeby informacje, które dostanie jedna osoba nie łączyły się ze sobą (większość plików zawiera w nazwie literę - takie same litery oznaczają, że informacje z tych plików są ze sobą powiązane). Optymalna wielkość grupy to taka, gdy każdy otrzyma przynajmniej dwie karty, ale zawarte na nich informacje nie łączą się i wymagają komunikacji z innymi (prowadzenie równoległych rozgrywek umożliwia wzięcie udziału większej liczby uczestników).
Następnie rozpoczyna się rozgrywka, podczas której uczestnicy mają znaleźć rozwiązanie danej gry (odpowiedź na pytanie). Muszą się ze sobą komunikować przestrzegając narzuconych przez trenera zasad. Gdy skończy się limit czasu, grupa powinna udzielić odpowiedzi. Wtedy następuje omówienie rozgrywki.


Zastosowanie:


Teamwork Card Games© to gry zaprojektowane do różnorodnego zastosowania.

Rozgrywka opiera się na interakcji między uczestnikami, więc gry mogą być użyte w trakcie szkoleń dotyczących wielu aspektów relacji międzyludzkich, np:
 • komunikacja interpersonalna - integracja
 • zarządzanie zespołem - podejmowanie decyzji
 • diagnoza potrzeb szkoleniowych
 • Assessment and Development Centre


Możliwości wykorzystania zestawu Multitool Mix:

 • pojedyncza gra może stanowić wprowadzenie do tematu szkolenia, ćwiczenie integrujące grupę, pomagające skupić się po przerwie,
 • może także stanowić elastyczne ćwiczenie zapasowe;
 • kilka gier pozwala na prowadzenie rozgrywek równoległych lub zaplanowanie procesu szkolenia tak, aby w każdej kolejnej rozgrywce grupa mogła modyfikować swoje zachowania.


Dla jakich grup przeznaczona jest gra?


Gry z zestawu Multitool Mix mogą być wykorzystywane w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Liczba graczy w zależności od gry (optymalnie od 2-4 do 6-13 osób)  Czas rozgrywki: w zależności od gry 5-20 minut (plus omówienie).

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij