Multitool Mini

199,00Cena netto: 161,79 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zestaw Multitool Mini zawiera 6 ciekawych i różnorodnych gier składających się w sumie z 59 kart. Powstał jako uzupełnienie dla większych zestawów, takich jak Multitool 1. Można go używać do gry w grupach kilkuosobowych, a nawet w parach (zawarte w nim gry mają od 8 do 12 kart). Kolejną cechą odróżniającą go od zestawu Multitool 1 jest możliwość zadawania różnych pytań w większości gier, co przekłada się na jeszcze większą elastyczność ich wykorzystania.


Przebieg rozgrywki:

Po dokonaniu wyboru konkretnej gry (lub gier) oraz dodatkowych zasad, trener rozdaje karty uczestnikom. Karty można rozdawać co najmniej na trzy sposoby: całkowicie losowy, wymuszający jak największą komunikację lub precyzyjny.

Każdy uczestnik powinien otrzymać minimum jedną kartę. Zalecana jest równa lub zbliżona liczba kart dla każdej osoby, chyba, że trener zdecyduje inaczej ze względu na założony cel (np. przy precyzyjnym rozdaniu kart). Maksymalna liczba osób grających wyznaczona jest przez liczbę kart w danej grze.

Minimalna liczba grających zależy od tego, ilu osobom można rozdać karty tak, żeby informacje, które dostanie jedna osoba nie łączyły się ze sobą. W tym zestawie ze względu na małą liczbę kart, z których składa się każda gra, można prowadzić rozgrywkę nawet w parze.

Optymalna wielkość grupy to taka, gdy większość osób ma w ręku dwie karty, a zawarte na nich informacje nie łączą się i wymagają komunikacji z innymi (prowadzenie równoległych rozgrywek umożliwia wzięcie udziału większej liczby uczestników).

Następnie rozpoczyna się rozgrywka, podczas której uczestnicy mają znaleźć rozwiązanie danej gry (odpowiedź na pytanie lub pytania). Muszą się ze sobą komunikować przestrzegając narzuconych przez trenera zasad. Gdy skończy się limit czasu, grupa powinna udzielić odpowiedzi. Wtedy następuje omówienie rozgrywki.


Zestaw Multitool Mini zawiera:

 • mini-poradnik trenera
 • 6 karcianych gier szkoleniowych [59 kart o wymiarach 9 cm x 9 cm]:
 1. Górska wyprawa (12 kart; liczba graczy: 2-12, optymalnie 3-4)
 2. Właściwe drzwi (10 kart; liczba graczy: 2-10, optymalnie 3-5)
 3. Złota moneta (10 kart; liczba graczy: 2-10, optymalnie 3-5)
 4. Kto kogo lubi (10 kart; liczba graczy: 2-10, optymalnie 3-5)
 5. Kostka została rzucona (9 kart; liczba graczy: 2-9, optymalnie 3-5)
 6. Na strychu u dziadka Alberta (8 kart; liczba graczy: 2-8, optymalnie 3-5)
Gry można ze sobą łączyć oraz korzystać z kilku pomysłów na to, by móc je rozegrać także w większej grupie. Cały zestaw mieści się w wygodnym materiałowym woreczku, a każda gra jest spięta gumką.


Zastosowanie:

Teamwork Card Games© to gry zaprojektowane do różnorodnego zastosowania.

Rozgrywka opiera się na interakcji między uczestnikami, więc gry mogą być użyte w trakcie szkoleń dotyczących wielu aspektów relacji międzyludzkich, np:

 • komunikacja interpersonalna
 • teambuilding
 • zarządzanie zespołem
 • podejmowanie decyzji
 • diagnoza potrzeb szkoleniowych
 • Assessment and Development Centre
 • integracja Możliwości wykorzystania zestawu Multitool 1:
 • pojedyncza gra może stanowić wprowadzenie do tematu szkolenia, ćwiczenie intergrujące grupę, pomagające skupić się po przerwie,
 • może także stanowić elastyczne ćwiczenie zapasowe;
 • kilka gier pozwala na prowadzenie rozgrywek równoległych lub zaplanowanie procesu szkolenia tak, aby w każdej kolejnej rozgrywce grupa mogła modyfikować swoje zachowania.  

Dla jakich grup przeznaczona jest gra?

 • Gry z zestawu Multitool Mini mogą być wykorzystywane w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.  

Liczba graczy: 

 • w zależności od gry (od 2 do 8-12 osób)

Czas rozgrywki: 

 • w zależności od gry 5-15 minut (plus omówienie)

Obejrzyj:


 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij