Karty Emocje w Praktyce

255,00Cena netto: 207,32 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Karty Emocje w praktyce są przejrzystym, uniwersalnym i intuicyjnym narzędziem, którego można używać w różnorodny i swobodny sposób, również zgodnie z własną inwencją.


Do czego wykorzystać?

 • podczas terapii,
 • coachingu,
 • w pracy pedagogicznej,
 • indywidualnie w rozwoju osobistym.

Odpowiednie do pracy z dorosłymi jak i z młodszymi osobami

Karty ułatwiają zbudowanie relacji terapeutycznej, wzbogacają warsztat pracy z klientem /pacjentem. Można z emocjami pracować całą sesję lub zaczynać ją jedną z kart.


Korzyści z pracy z kartami 

Dzięki tym kartom , użytym zgodnie z propozycją autorki
 • Rozwiniesz umiejętności rozpoznawania i nazywania swoich emocji;
 • Ukształtujesz umiejętności radzenia sobie z emocjami ;
 • Zrealizujesz ćwiczenia wspierające regulację emocji i pogłębiające wgląd w siebie ;
 • Poszerzysz świadomość emocjonalna klientów i zbudujesz ich sprawczość .

Narzędzie możesz wykorzystać pracując m.in. w obszarach : emocji, relacji, potrzeb, wyznaczania granic, komunikacji, współpracy i wielu innych. Z kartami emocje w praktyce pracuje się bardzo intuicyjnie co oznacza , że można korzystać z załączonych 2 instrukcji ale i można sugerować się własnymi pomysłami i inspiracjami. Osoby korzystające z tych kart znajdą z pewnością jeszcze wiele innych ciekawych zastosowań.


Zestaw zawiera:

 • 25 kart emocji/uczuć wraz z ćwiczeniami wzmacniającymi wgląd w siebie,
 • 2 karty ze znakiem zapytania pomocne w wykreowaniu emocji, których nie ma na kartach,
 • przykładowe 2 instrukcje służące do przeprowadzenia dwóch niezależnych sesji, które nie wyczerpują pomysłów na posługiwanie się kartami,
 • wygodny woreczek do przechowywania.


Autorka:

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa. Autorka ksiżaki Dbaj  o udany związek. Pułapki - zagrożenia- porady - propozycje.

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Małgorzata Słoma-Dragan

Dodano: 18 grudnia 2021Super narzędzie do rozpoczęcia rozmowy z klientem wycofanym, nie potrafiącym określić swoich emocji. Korzystałam nawet z formy "losowania" kart i omawiania sytuacji kiedy tego typu emocja może się pojawić. Mnogość zastosowań poza zaproponowanymi przez Autorkę. Może to drobiazg, ale już sam wygląd woreczka w które są karty opakowane pozytywnie nastraja klienta. Naprawdę udany produkt!

Autor opinii: Justyna Janiec-Palczewska

Dodano: 24 listopada 2021Bardzo dobre i co ważne bardzo intuicyjne narzędzie. Jego użycie nie przysparza kłopotów, a niesie klientom wiele uświadomienia. Gorąco polecam!

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij