Wykorzystanie gier rozrywkowych [e-book]

Wykorzystanie gier rozrywkowych [e-book]
25,00Cena netto: 23,81 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić szkolenie ale nie stać Cię na drogie gry szkoleniowe? Masz bardzo zróżnicowane grupy z co chwilę innymi potrzebami? Ten ebook jest dla Ciebie.
 

Zawartość:


W ebooku znajdziesz kilkadziesiąt sposobów na to, w jaki sposób wykorzystać na szkoleniu gotowe gry towarzyskie tak, aby realizowały one cele szkoleniowe. Dowiesz się jak zaprojektować ćwiczenie na szkolenie z użyciem prostych gier. Gotowe pomysły dotyczą miedzy innymi takich obszarów jak Komunikacja, Zarządzanie zespołem, Współpraca, Sprzedaż.
 
Jeden z rozdziałów zawiera opis autorskiej metody adaptowania gier do celów szkoleniowych i dzięki niej w prosty sposób dobierzesz grę, zaprojektujesz z nią kawałek szkolenia i dowiesz się jak można przeprowadzić ewaluację szkolenia.


Autorka:

 
To już trzeci ebook Małgorzaty Machniewicz, Zobacz też pozostałe o rundkach wstępnych na szkoleniach oraz o tym jak można wykorzystywać kości podczas ćwiczeń rozwojowych.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij