Oswoić lęk - tło emocji

127,00Cena netto: 103,25 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jesteś psychoterapeutą lub psychologiem i chcesz pomóc swoim klientom poradzić sobie z lękiem? Proponuję Ci innowacyjne narzędzie, które doskonale sprawdzi się w pracy nad tą  emocją. „Oswoić lęk”  pomoże klientom rozpoznać sytuacje, w których odczuwają lęk i oswoić go, wzmacniając jednocześnie ich odporność psychiczną. To efektywne narzędzie jest idealne do zastosowania podczas terapii indywidualnej.
 
Zaletą tej metody pracy jest jej ciekawa forma, która łączy edukację z elementami gry. Klient ma do dyspozycji drewniane prostokąty z elementami, które mogą wpływać na lek i na które klient może  wpływać.  Zadaniem rozmówcy jest wybór odpowiednich z nich, na przykład różne sposoby zachowania, działania czy emocje. Następnie prowadzący zadaje szczegółowe pytania dotyczące tych elementów.
 
Dzięki temu narzędziu klient nie tylko oswaja lęk, ale również uczy się rozpoznawać inne emocje, które mu towarzyszą. Przy okazji odkrywa swoje zasoby i określa wartości, które są ważne w jego życiu. Identyfikuje też czynniki, które wpływają na zwiększenie i zmniejszenie lęku. Dzięki temu wzmacnia swoją umiejętność regulowania emocji i radzenia sobie z trudnymi dla niego sytuacjami.
 

W ramach narzędzia „Oswoić lęk – tło emocji” otrzymujesz:

  • solidnie wykonane drewniane klocki z czynnikami,
  • worek na drewniane klocki,
  • instrukcję w pliku PDF. 
Warto zainwestować w to narzędzie również po to, aby rozwijać swój warsztat terapeutyczny i wzbogacać pracę z klientami o nowe, praktyczne i atrakcyjne metody.


Autorka:

dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa.
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij