Kości w służbie trenera [e-book]

Kości w służbie trenera [e-book]
15,00Cena netto: 14,29 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Kości w służbie trenera to publikacja, która ułatwia wprowadzenie do szkolenia elementu uatrakcyjniającego pracę jakim są różnego rodzaju kości. W ebooku znajdziesz poza opisem kości, 23 gotowe silniki ćwiczeń z wykorzystaniem kości, wystarczy dodać swoją merytorykę i ćwiczenie gotowe.

Rodzaje kości jakie omówione są w ebooku to kości tradycyjne, wielościenne, o nietypowych oznaczeniach oraz Story cubes, które większość ma ale nie wie jak z nich korzystać na szkoleniach.

Ebook liczy sobie 18 stron i jest praktycznym poradnikiem z gotowymi ćwiczeniami.
 
Kości możesz kupić również u nas:


Autorka e-booka: 


Małgorzata Machniewicz - Posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij