Odkrywanie wartości

299,00Cena netto: 243,09 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Odkrywanie wartości to talia kart, której tłem są autorskie zdjęcia makro, czyli fotografie w bardzo dużym zbliżeniu. Te obrazy "zaglądają" w głąb otaczającego nas świata. Skłaniają nas do zajrzenia w głąb siebie w poszukiwaniu tego co ważne.


Propozycje zastosowania:

1. Rozłóż  wszystkie karty z wartościami i na górze umieść 3 z napisami:  Karta nr. 1 Bardzo ważne dla mnie, nr. 2  Ważne dla mnie, nr. 3 Nieważne dla mnie.
2. Weź do ręki  każdą kartę i zastanów się co ona dla Ciebie znaczy, a następnie ułóż pod odpowiednią kartą: 1, 2 lub 3.
3. Gdy rozłożysz już wszystkie karty - usuń kolumny 2 i 3 pozostawiając tylko karty z kolumny 1.
4. Ponownie zastanów się nad wartościami w kolumnie 1 i pozostaw tylko 7 kart, a pozostałe usuń.  Te 7 kart to Twoje wartości.


Zawartość:

  • 52 karty o wymiarach 6,3 cm x 8,9 cm, w tym:
  • 47 kart ze zdjęciami oraz wartościami (słowo + krótki opis, np: MIŁOŚĆ dawać sobie i innym miłość),
  • 3 karty z napisem: BARDZO WAŻNE DLA MNIE, WAŻNE DLA MNIE, NIEWAŻNE DLA MNIE,
  • 1 karta z instrukcją,
  • 1 karta tytułowa,
  • Karty są wysokiej jakości, pokryte folią matową, która zabezpiecza je przed zabrudzeniem oraz odbiciem palców, pięknie nasycone kolory,
  • wszystko w drewnianym pudełku z grawerem.

O autorce:

Magdalena Kunicka - certyfikowany Life Coach. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które straciły wiarę w siebie, swoją MOC. Pragną znowu poczuć się pewne siebie. Odnaleźć sens oraz szczęście. Pomagam im odzyskać sprawczość, poczuć  SIŁĘ. Odzyskać SIEBIE.
Prywatnie wciąż cieszę się i fascynuje odkrywając kluczowe sposoby zmiany, aby być bardziej zadowolona ze swojego bycia i równocześnie umożliwiać osobom, które ze mną pracują, jak mogą wieść szczęśliwe życie. To uczyniło ze mnie niestrudzoną poszukiwaczkę. Pasjonuje mnie makro fotografia oraz podróżowanie. Fotografując odkrywam siebie, uczę się siebie. Doświadczam tego, jaka jestem i kim jestem. Posiadam umiejętność dostrzegania szczegółów i prawdziwego piękna i tego samego szukam u ludzi. Często staram się  patrzeć na człowieka jak na makro fotografię,  nie umyka mi żaden szczegół i na najdrobniejszą rzecz, cechę, fragment osobowości patrzę okiem fotografa, widzę piękno i staram się wydobywać go jeszcze więcej.
W pracy chętnie wykorzystuję obrazy - najczęściej zdjęcia, gdyż mają moc refleksji oraz zmieniania. W szczególny sposób na nas oddziałują i poruszają.
www.magdakunicka.pl
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij