Masz Ci LOS - karty mentora

123,00Cena netto: 100,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jeżeli zgodzisz się, że LOS, to co nas spotyka na ścieżce życia, jest dla nas najlepszym mentorem, a jednocześnie uważasz, że nie jesteśmy bezradni wobec LOSU, że możemy odróżniać to co od nas zależne i to zmieniać, oraz to na co mamy wpływ i tym kierować - te karty napewno przypadną Ci do gustu.

Karty Masz ci LOS! przeznaczone są do pracy w mentoringu i coachingu. Narzędzie wykorzystując techniki projekcyjne, wspiera procesy rozwojowe.
 

Jak działają karty?

  • Pomagają dotrzeć do emocji i przeżyć w inny sposób niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni. 
  • Wspierają kreatywność, wyobraźnię, marzenia, wizualizację i myślenie nieliniowe.
  • Ułatwiają wychodzenie poza utarte ramy sposobów myślenia,
  • Pozwalają na łatwe odnajdywanie odpowiedzi i rozwiązań.
  • Można z nimi w bezpieczny sposób poruszyć trudne tematy.

Czasem rozmówcy czują, że ich odpowiedzi mogą nie być „właściwe” pod jakimś względem, np. politycznym, społecznym czy intelektualnym i nie mają ochoty na powiedzenie tego, co rzeczywiście myślą i czują. Czasem też nie są w stanie wyrazić swoich postaw, ponieważ ich myśli nie są jeszcze jasno uformowane. W tym przypadku Mentee nie mogą werbalnie wyrazić swoich myśli, pomimo tego, że mają jakieś odczucia związane z danym tematem. Techniki projekcyjne oferują odmienne środki wyrazu.
 

Zestaw zawiera:

  • 34 karty zawierające obraj oraz słowo lub stwierdzenie powiązane z losem, np. prawo serii, karma, farciarz, chihot losu...
  • 10 propozycji ćwiczeń na dwóch kartach
  • 2 karty wprowadzenia
  • tekturowe pudełko, pudełka mogą być w innym kolorze niż na zdjęciu

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 1
Ilość opinii: 1

Autor opinii: Psycholog

Dodano: 07 października 2022Niestety, karty nie są warte tej ceny. Pomysł, jak po opisie można by sądzić, zawierają zdecydowanie większy potencjał niż jest w istocie. Hasła pt. Chichot losu czy Szept świata poza

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij