Dylematy - gra o wartościach i światopoglądzie

65,00Cena netto: 52,85 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jeśli pracujesz w obszarze postaw, poruszasz trudną tematykę moralności, światopoglądu, uwarunkowań kulturowych docenisz tę grę pełną trudnych wyborów.

Zły czarownik zamienia Cię w niedźwiedzia. Niedługo potem spotykasz w lesie swojego syna i musisz mu udowodnić, że jesteś inteligentną istotą.
Czy:
A) Wkładasz czerwone majtki i pelerynę, aby udawać jego ulubionego superbohatera?
B) Podnosisz go do góry, stojąc na skale, i mruczysz „Krąg życia” z „Króla Lwa”?

Humor i lekkie odrealnienie pozwalają zbudować doskonałą atmosferę na wstępie zabawy. Dzięki temu w późniejszym etapie, gdy rozmowy uczestników zaczną dotykać ich wartości, przyzwyczajeń i poglądów będą mieli większą łatwość w prowadzeniu dyskusji i uświadomieniu sobie własnych emocji.

W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu - zagadnienia moralnego z dwoma możliwymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem lub wybranej osoby z grupy jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Zanim głosy zostaną oddane zachęć grupę do dyskusji. Następnie każdy z graczy podejmuje indywidualną decyzję.

Wybierz dylematy lub pozwól grupie losować. Wyznacz czas każdej tury dyskusji nad dylematem, może to być 5 do 20 minut.

Gra dla grup od 4 do 15 osób.

Uwaga: gra przeznaczona jest dla osób dorosłych.
Zapraszamy do naszego newsletteraaby raz z miesiącu otrzymać nowe pomysły i inspiracje oraz informacje o nowościach

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij