Nastroje 36 - Manufaktura Emocji

97,00Cena netto: 78,86 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zestaw Nastroje 36 to czarny woreczek z 36 przypinkami o średnicy 36 mm - po dwie sztuki na każde 18 emocji, czyli o 24 przypinki i 6 emocji więcej niż w zestawie Manufaktura Emocji.

Pełni świetnie funkcję uzupełnienia zestawu Manufaktura Emocji, ale również przydatne oddzielnie jako gadżet na szkolenia związane z emocjami oraz inteligencją emocjonalną. 

Przykładowe wykorzystanie:

  • Pozwól uczestnikom na początku szkolenia wybrać z jakim nastrojem rozpoczynają spotkanie, jaki mają stosunek do planowanego tematu lub co czują w związku z wskazaną sprawą.
  • Na koniec warsztatu zrób to samo i daj im odczuć co się zmieniło, zapytaj co jest tego powodem... 
  • Zaplanuj scenki i przed przystąpieniem do nich, daj uczestnikom możliwość wylosowania w jakim nastroju mają się znajdować postacie jaki będą odgrywali - np. trenujcie rozmowy Menedżer z Podwładnym, lub Klient z Handlowcem albo Rodzic z Dzieckiem... 
  • Dobieraj uczestników w dwójki lub grupy 
  • Poproś uczestników, aby wybranym nastrojem oznaczyli na liście swój stosunek do omawianego zagadnienia - np. stwórz wspólnie z uczestnikami listę sposobów na zrobienie czegoś, a następnie niech wyrażą swój stosunek do tych sposobów głosując przypinkami z nastrojami.

Autorka:


Małgorzata Machniewicz - posiada wielotorowe doświadczenie w szeroko rozumianym doradztwie personalnym dla biznesu- od rekrutacji po szkolenia, zarządzanie projektami, badanie nastrojów, budowanie systemów kompetencji i ocen okresowych, szkolenia i coaching.
Powołała do życia markę Akademia Twórczego Trenera, w ramach której jest metodykiem w obszarze uczenia ludzi dorosłych, specjalizuje się w rozwijaniu aktywnych metod pracy z grupami oraz osobami indywidualnymi. Stworzyła metodologię projektowania ćwiczeń i  uczy trenerów jak tworzyć własne, skuteczne metody rozwijające umiejętności, postawę czy wiedzę.
Z wykształcenia psycholog organizacji (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), ukończyła również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Jest certyfikowanym Trenerem Zarządzania, oraz coachem ICC. Prowadzi również ćwiczenia praktyczne ze studentami na Politechnice Łódzkiej.

Dewiza życiowa:
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij