Karty lekcje od koni

135,30Cena netto: 110,00 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Karty LEKCJE OD KONI powstały jako wynik moich dwóch pasji – pracy trenerskiej i miłości do koni. Praca metaforą otwiera, inspiruje i jest furtką do rozwoju. Z kartami można pracować zarówno z obrazem jak i przysłowiem/powiedzeniem związanym z końmi i jeździectwem. Mogą być wykorzystane podczas szkoleń i sesji coachingowych. Są one szczególnie cenne dla osób, które kochają zwierzęta i czepią natchnienie z kontaktu z nimi.

W krótkiej instrukcji, do każdego powiedzenia przygotowałam pytanie, które jest propozycją sposobu pracy z Kartami Lekcje od Koni.


Szczegóły techniczne Kart:

  • Wymiar Karty: 14x14cm
  • Liczba Kart: 28
  • 1 strona – zdjęcie, 2 strona – przysłowie lub powiedzenie
  • Krótka wydrukowana instrukcja zawiera: spis przysłów/powiedzeń, inspirujące pytania, nazwiska autorów zdjęć
  • materiał z ćwiczeniami w pdf


O autorce:

Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Uwielbia pracę metaforą i jako pierwsze narzędzie przygotowała Karty Inspiracji. Powstały one jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Opracowała również Karty Barometr Nastroju, Karty Podróży. Karty Inspiracji i Karty Temperatura Relacji.
Więcej o autorce i jej pracy:  www.annazdzieszynska.pl oraz https://equusmind.com/

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij