Karty Inspiracji

393,60Cena netto: 320,00 zł
Produkt elektroniczny i fizyczny:
  • produkt fizyczny
  • wersja elektroniczna (pdf)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Uwaga, nowa partia jest w białych, a nie czarnych opakowaniach!

Karty Inspiracji są jednymi z bardzo wielu kart metaforycznych dostępnych na rynku.


Co różni Karty Inspiracji od innych i kiedy warto wybrać właśnie te?

  • Doskonale nadają się do pracy z dużymi grupami lub do pracy w większej przestrzeni. Karty Inspiracji są naprawdę duże, ich format to A5 (wielkość zeszytu).
  • Przeglądając zestaw 60 kart trudno znaleźć jedną, łączącą je i charakterystyczną cechę. Wśród zdjęć są makra i pejzaże, żywe kolory i burości, przyroda i rozmaite wytwory cywilizacji. Ogromna różnorodność powoduje, że w tali każdy znajdzie fotografię, która go zachwyci i taką, która wyda mu się nieciekawa. Doskonały zestaw do pracy z różnorodnością i odmiennością ludzkich gustów, potrzeb oraz przekonań.
  • W instrukcji do kart znajdziemy szczegółowy opis każdej karty. Jest tam spis wykorzystanych cytatów ale również informacje o tym co przedstawiają zdjęcia. Informacje jaki to pomnik, budowla... znajdują się na karcie są unikalne, twórcy zwykle nie dzielą się takimi wiadomościami. Rozszerza to też możliwości wykorzystywania kart np. poprzez poszukiwanie interpretacji nie tylko w obrazie, w cytacie ale też w opisie karty.
  • We wspomnianej instrukcji znajdziemy też 22 autorskie metody pracy z narzędziem, dotyczące zarówno obrazów jak i cytatów.
  • Wszystkie cytaty, które znajdziemy na rewersie karty są dobrane wg jednego klucza - motywator do działania. Dzięki temu doskonale nadają się do wsparcia pracy z celami i pracy projektującej konkretne czynności.

Zawartość zestawu:

  • 60 kart A5, z jednej strony obraz, z drugiej nr karty oraz cytat motywator do działania,
  • kartonowe pudełko, wzmacniane, z wystarczającą przestrzenią wolną aby wygodnie chować i wyjmować karty,
  • instrukcja w wersji elektronicznej.

O autorce:

 
Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Uwielbia pracę metaforą i jako pierwsze narzędzie przygotowała Karty Inspiracji. Powstały one jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Opracowała również Karty Lekcje od Koni, Karty Barometr Nastroju oraz Karty Podróży oraz Karty Temperatura Relacji.
Więcej o autorce i jej pracy:  www.annazdzieszynska.pl oraz https://equusmind.com/
 
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij