Fantastyczna 11 - chemia między nami [e-book]

49,00Cena netto: 46,67 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

UWAGA: KUPUJESZ PRODUKT ELEKTRONICZNY. Co to znaczy?
  • Po zakupie i opłaceniu otrzymujesz w mailu link do pobrania pliku PDF.
  • Dostarczone produkty elektroniczne nie podlegają zwrotom.
  • Kupując tylko produkty elektroniczne proszę wybrać dostawę "Dostęp elektroniczny". 

Czas spędzony z dzieckiem nic nie kosztuje. A jednak są tacy, których na to nie stać.

Miłość nie mieszka w słodyczach, zabawkach, ani w prezentach, które dajesz swojemu dziecku, lecz w okazanym zainteresowaniu, rozmowach i wspólnie spędzonych chwilach.

Już widzę Twoją minę. Brzmi pięknie, prawda? Ale chyba każdy rodzic wie, jakie to trudne w dzisiejszych czasach. Ale razem damy radę.

Twoim zadaniem jest wpisanie sobie w grafik codziennych zajęć czasu, który spędzisz wyłącznie ze swoją córką lub synem. Ale tak na serio. Że gdy w tym czasie zadzwoni choćby sam szef, to odpowiesz, że nie możesz teraz rozmawiać, bo masz ważne spotkanie.

A moim zadaniem jest pomóc Ci ten czas zorganizować, żeby było zabawnie, ekscytująco i kształcąco. Dlatego powstał ten ebook.

Tworząc Fantastyczną 11 od razu testowałam wszystko na dzieciach i dorosłych. Wszyscy bawili się świetnie! Dzieci same robiły (wspólnie z dorosłymi oczywiście) wszystkie eksperymenty, które znajdziesz w tym ebooku. Zdjęcia ilustrujące powstały właśnie podczas tych zabaw - część z nich zrobiłam ja, a część moje dzieci.


Dla kogo przeznaczony jest e-book?

  • dla rodziców,
  • nauczycieli,
  • wychowawców.


Co znajdziesz w e-booku?

  • 70 stron z instrukcjami krok po kroku, ilustrowanych fanstastycznie kolorowymi zdjęciami
  • 11 zabaw, które uczą, bawią i pozwalają budować relacje


O autorce:

Monika Terajewicz - z wykształcenia jestem chemikiem, z zamiłowania fotografem. Na co dzień przygotowuję młodzież do matury z chemii. Jestem ekspertem prowadzącym fanpage Chemia między nami.
Kiedy nie pracuję, w zaciszu swojego małego laboratorium kręcę naturalne kosmetyki, a z dwójką swoich dzieci tworzę i bawię się eksperymentami chemicznymi i fizycznymi.
Owocem tej pracy i zabaw jest właśnie ten ebook, który - jestem przekonana - pomoże Ci budować fantastyczne relacje z dziećmi, a przede wszystkim spędzać z nimi super czas!

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij