Clifton Strengths 34®

820,00Cena netto: 666,67 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kod dostępu do badania Clifton Strengths 34® + sesja informacji zwrotnej. Kupując tą usługę proszę wybrać - odbiór osobisty. Otrzymają Państwo link do badania oraz zaproszenie na umówienie się na sesję.

Krótki opis

Badanie CliftonStrengths®, znane jako test Gallupa, pozwala zidentyfikować nasze talenty, czyli dominujące style: myślenia, działania, budowania relacji, realizowania zadań. Dzięki niemu poznasz swój unikalny profil wszystkich 34 zidentyfikowanych przez Instytut Gallupa cech określających w jaki sposób osiągasz sukcesy. Dowiesz się również, które są Twoimi talentami dominującymi i wspierającymi. Podczas sesji informacji zwrotnej będziesz mógł zadać nurtujące Cię pytania związane z otrzymanym wynikiem. Porozmawiamy jak świadomie pracować nad swoimi talentami, w jaką wiedzę i umiejętności zainwestować abyś mógł powiedzieć, że jest to twoja mocna strona.

Opis

Dzięki badaniu CliftonStrengths® 34 (tzw. testowi Gallupa) możesz odkryć, nie tylko swoich 5 dominujących talentów, ale swój unikalny pełny profil 34 talentów, uporządkowanych w charakterystycznej dla Ciebie kolejności, od najsilniejszych do tych najsłabszych. Twój zestaw 5 pierwszych cech jest unikalny, aby Rozmowa z coachem pomoże Ci w pełnym zrozumieniu i właściwym zinterpretowaniu otrzymanego wyniku.

Wybierając ten produkt dostaniesz:
  • kod do wykonania on-line badania CliftonStrengths® 34 (test Gallupa) wraz z instrukcją logowania i przygotowania się do niego,
  • spersonalizowany raport dotyczący wszystkich 34 talentów,
  • pogłębiony raport dotyczący Twoich dominujących talentów (top 5),
  • sesję informacji zwrotnej, czyli 120-minutową rozmowę z coachem, w trakcie której omówicie Twój wynik badania, pomoże Ci to w uświadomieniu sobie, gdzie i jak wykorzystujesz swoje naturalne talenty w swoim życiu i jak możesz to robić efektywniej.
  • dostęp do narzędzi i materiałów pomocniczych dostępnych na stronie Gallup.com

Rozmowa z coachem możliwa jest w języku polskim lub angielskim, trwa 2 godziny.

W zależności od Państwa preferencji możliwe jest spotkanie osobiste w Warszawie, rozmowa telefoniczna lub on-line.

Czego doświadczysz dzięki badaniu i pracy na mocnych stronach: większej samoświadomości dzięki odkryciu pełnej sekwencji 34 talentów, większej pewności siebie, dzięki zrozumieniu swoich mocnych stron i wiedzy jak je wykorzystać, aby odnieść sukces, lepszej efektywności w pracy i w życiu osobistym, sukcesu pomimo twoich słabości, dzięki koncepcjom i strategiom, które pomogą ci zarządzać tym, czego nie robisz najlepiej.

Sesję informacji zwrotnej poprowadzi Gallup Certified Strengths Coach Magdalena Czubaszek-Nowaczyk

https://www.gallup.com/learning/certification/en/7355513/profile.aspx
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz inspiracje dot. Twojej pracy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij