Zestaw Warsztatowy - Zmień Perspektywę

731,85Cena netto: 595,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Zestaw w cenie z 2021 do końca stycznia. 

ZESTAW WARSZTATOWY ZMIEŃ PERSPEKTYWĘ


Zestaw składa się z:

  • 80 kart w nietypowym, dużym rozmiarze. Jest to jedyne dostępne na rynku narzędzie wielkości 20 cm na 20 cm. Dzięki temu bardzo dobrze nadaje się do pracy w zespołach, grupach, na spotkaniach czy konferencjach. 
  • Aplikacji dzięki, której możesz korzystać z zestawu online. Otrzymujesz swój unikalny kod dostnępu na zawsze. Dodatkowo otrzymujesz też w cenie 30 kodów jednorazowych, które możesz przesłać klientom aby sami wykorzystali aplikację na własnych komputerach w czasie pracy. Kody dla klientów są jednorazowe, Twój jest na zawsze.

Jeśli chcesz pracować online, przeczytaj też tę instrukcję >>> czytaj


Szczegółowy opis:

W skład Zestawu wchodzi 40 zdjęć, 30 cytatów i 10 pytań oraz kilknaście gotowych Scenariuszy do pracy z zespołami i grupami. Część z nich jest wydrukowana w dołączonej do Zestawu instrukcji, a część do pobrania ze strony.

ZDJĘCIA

Zdjęcia mają zmieniać perspektywę. Zatrzymywać. Pobudzać kreatywną część mózgu. Dlatego też fotografie dobrane do Zestawu są niebanalne.

W Zestawie jest 40 zdjęć.

31 z nich wykonał genialny fotograf i podróżnik Grzegorz Ciepiel (ciepiel.pl), pozostałe są mojego autorstwa.

W skład kompletu wchodzi:
  • 25 fotografii przedstawiających ludzi — pojedyncze osoby, grupy i zespoły. Wykonane zostały w najróżniejszych częściach świata. To ważne, bo dzięki spojrzeniu na życie ludzi z odległych zakamarków planety zmienia się perspektywa, z której patrzymy na codzienne wyzwania i dylematy.
  • 15 fotografii symbolicznych, metaforycznych ujęć, portretów zwierząt i roślin — uruchamiają wyobraźnię i pozwalają na różnorodne skojarzenia.
Kupując zestaw otrzymujesz 1 kod dostępu na zawsze i 30 kodów jednorazowych do przekazania klientom. Jeśli będzie potrzeba otrzymania dodatkowych kodów jednorazowych można je zamówić u nas mailem. Dodatkowy kod jednorazowy dla osoby, która posiada zestaw kosztuje 5zł.

CYTATY

W Zestawie znajduje się 30 pięknych cytatów. Poruszających i motywujących. Trafiających w sedno.

Cytaty zbieram od zawsze. Na swoim facebookowym blogu „Zmień Perspektywę” publikowałam cytaty przez dobrych kilka lat. Klienci zaczęli o nie pytać, opowiadać, jak ich poruszyły. Cytat jest dobry na wszystko. Na początek spotkania — jako jego myśl przewodnia, i na koniec — jako zgrabne podsumowanie. 

PYTANIA

W Zestawie znalazło się 10 pytań opartych na modelu GROW (zainteresowanych obszernym opisem tego modelu zachęcam, by sięgnęli do książki „Coaching. Trening efektywności” J. Whitmore'a). Pytania te dotyczą celu, rzeczywistości, opcji i motywacji do działania. Są krótkie i trafne. Niewygodne. Mocne. 

Dotykają zasobów i trudności. Otwierają na głębsze dyskusje.

Pozwalają na pracę w mniejszych podzespołach, mogą służyć jako oś spotkań. Obok pytań znalazły się fotografie, które także mogą służyć jako inspiracja do poszukiwania najlepszej odpowiedzi.

SCENARIUSZE

Dołączone scenariusze dotyczą pracy z zespołami i grupami. Podpowiadają jak zaczynać zajęcia, jak je pogłębiać i jak kończyć. Podzielone zostały na trzy kategorie pozwalające wypracować Cel i Wizję, Kierunki Zmian i Pomysły na Działania. Są proste, praktyczne i... przetestowane na ludziach :)


O Autorce:

 
Joanna Grela: - Psycholog i trener biznesu z 14-letnim doświadczeniem. Coach akredytowany przez ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach). Specjalizuje się w coachingu grupowym i zespołowym. Współautorka książki "Coaching grupowy" i "Coaching zespołowy". Wspiera innych coachów jako mentorcoach i superwizor. Autorka unikatowego programu rozwojowo-superwizyjnego "Coach z perspektywami"TM. Twórca zestawu warsztatowego "Zmień Perspektywę". Certyfikowany konsultant narzędzia DISC D3TM. Autorka bloga www.ZmienPerspektywe.pl, na którym promuje profesjonalny coaching i ideę "leadership po ludzku". Więcej na stronie: www.joannagrela.pl

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 8

Autor opinii: Barbara Lebedowicz

Dodano: 08 kwietnia 2020Jestem pod ogromnym wrażeniem narzędzia, które stworzyła Asia :) Gdy spotkałyśmy się „na chwilę” w celu jego testowania zostałam przeniesiona do niesamowitej rozwojowej przestrzeni, która pochłonęła mnie na kilka godzin. Wspominam to jako niesamowite przeżycie! Dzięki połączeniu obrazu, cytatu oraz mocnego pytania wygenerowałam wiele rozwiązań na nurtujące mnie kwestie. Bardzo cenne jest to, że praca z tym narzędziem poruszyła mnie na tyle, że przez kolejne kilka dni tematy nad którymi się pochyliłam mocno we mnie „pracowały”. Z mojej perspektywy narzędzie to odzwierciedla jakim coachem jest Asia – łączy serce z pasją i bogatym doświadczeniem. Polecam z całego serca :)

Autor opinii: Krystyna Kornas

Dodano: 03 kwietnia 2020Sprawiłam sobie Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę końcem lutego na moje 40 urodziny 😃 I od tego czasu niestety nie mogłam go użyć na warsztatach, z uwagi na obecną sytuację. Natomiast jako coach pracuję indywidualnie online z klientami w tematyce spełnienia zawodowego oraz zmiany zawodowej i teraz już regularnie używam zestawu na sesjach. Rewelacyjnie się sprawdza, tym bardziej, że karty z obrazami są pięknie dopełniane cytatami. Bardzo to poszerza perspektywę klienta! 👌

Autor opinii: Monika Pulinska-Sztorc

Dodano: 23 marca 2020Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt "dotykać" :) kart Asi jako jedna z pierwszych osób, tuż po ich przygotowaniu.... Zakochałam się 😍 Te karty są inne niż wszystkie,które do tej pory poznałam. Prezentują się bardzo profesjonalnie --> większy rozmiar kart powoduje, że obrazy są bardziej wyraźne, wygodnie też trzyma się je w dłoni :), kolory na rewersie podkreślają biznesowy look ;) Cytaty w punkt. Samo "gęste" :).Inspirujące i pouczające, a duża czcionka podkreśla ich moc i przekaz. Prostota, elegancja, stonowanie. Must have każdego coacha, który pracuje z biznesem, ale nie tylko bo wg. mnie karty te mogą również stanowić doskonałe narzędzie do pracy z klientem indywidualnym :) Gorąco polecam ! Asiu - gratuluję raz jeszcze i trzymam kciuki 😘

Autor opinii: Katarzyna Staszczak

Dodano: 22 marca 2020Narzędzie godne polecenia. Pierwsza rzecz, która wyróżnia to narzędzie to rozmiar kart, który jest naprawdę duży, co daje inną perspektywę patrzenia. Zdjęcia są przepiękne i bardzo wymowne, cytaty i pytania mocne i trafiające w sedno. Zestaw do zastosowania do sesji indywidualnych i do pracy zespołowej. Narzędzie to od "pierwszego wejrzenia" trafiło do mojego serca. Szczerze polecam!!!

Autor opinii: Edyta Dyrka

Dodano: 21 marca 2020Zestawu warsztatowego miałam okazję doświadczyć podczas superwizji grupowej dla coachów, piękne symboliczne zdjęcia i do tego coś co zawsze do mnie trafia to cytaty..Format i piękno kart sprawia wrażenie oglądania dzieła sztuki - można pracować z bliskiej i dalekiej perspektywy;) Warto mieć takie narzędzie!!!

Autor opinii: Katarzyna Dorosz-Dębska, Centrum Rozwoju SENS

Dodano: 21 marca 2020Praca z obrazem pogłębia nasz wgląd i uruchamia to co nieświadome, poszerza perspektywę i pobudza do refleksji. Co wyróżnia ten zestaw od innych? Połączenie przepięknych zdjęć ze słowem (cytaty i pytania) co daje dużo kombinacji w pracy z drugim człowiekiem. Myślę, że znajdą zastosowanie nie tylko w pracy psychologicznej, ale zainteresują też kreatywnych nauczycieli poszukujących ciekawych pomocy do pracy z nastolatkami. Wartość dodana to dbałość o szczegóły, np. format. Pracuje się przyjemnie 🙂 Przetestowałam osobiście. Polecam.

Autor opinii: Rafał Szewczak - Twój nauczyciel coachingu

Dodano: 21 marca 2020Pięknie! Karty do pracy z zespołami i grupami. Długo czekałem właśnie na taki format kart. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne - zdjęcia, pytania i cytaty. #szewczakpoleca

Autor opinii: Marta Iwanowska - Polkowska

Dodano: 12 marca 2020Miałam już okazję przetestować zestaw na większych warsztatach i doskonale sprawdził się w działaniu. Mam szczególną wdzięczność za cytaty. Są świetnie dobrane, poruszają, każdy znalazł w nich mądrość dla siebie. W połączeniu z fotografią ów myśli zanurzyły Uczestników w refleksji. A o to chodziło! A rozmiar kart pozwolił na to, by wszyscy Uczestnicy mogli je swobodnie czytać, wymieniać się nimi. Polecam!

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij