Zawodowa podróż w czasie

397,00Cena netto: 322,76 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zawodowa podróż w czasie to użyteczne i profesjonalne narzędzie przydatne do pracy, zarówno z młodymi osobami (klasy maturalne), które stoją przed wyborem swojej ścieżki zawodowej, jak i z osobami, które rozważają przekwalifikowanie się, zmianę pracy czy rozwój zawodowy.


Narzędzie dla:

 • doradców zawodowych,
 • coachów kariery, psychologów,
 • psychoterapeutów,
 • doradców HR
 • oraz wszystkich tych, którzy specjalizują się w tematach pracy i rozwoju zawodowego.
 
To intuicyjne i unikalne narzędzie świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy chcemy pracować nad zmianą zawodu albo nad wyborem drogi zawodowej. Jest też użyteczne w sytuacji, gdy cel zawodowy jest precyzyjnie określony ale ścieżka do niego nie jest jasna. Pozwala zidentyfikować zasoby i cechy osobowości co pomaga w stworzeniu efektywnej strategii działania zawodowego.
Karty wspierają podejmowanie decyzji zawodowych. Praca z nimi opiera się na wydobywaniu potencjału, talentów i zasobów osoby. Dzięki zdefiniowaniu predyspozycji dążenie do celów zawodowych będzie łatwiejsze i bardziej efektywne.
W kartach wykorzystano wizerunek różnorodnych zwierząt. Stanowią one inspirację i źródło zasobów i cech osobowości. Sprawiają, że klient łatwiej może dotrzeć do swoich mocnych stron i cech osobowości. Dzięki nim Twoi klienci rozwiną w sobie: poczucie wartości, pewność siebie, świadomość swoich mocnych stron, kreatywność, marzenia i akceptację siebie. Przełoży się to na ich wyższą samoocenę, a docelowo efektywne oraz sprawcze działania.
Karty skutecznie wzmacniają zasoby już istniejące, wyzwalając jednocześnie potencjał służący uwalnianiu nowych obszarów w pracy z zasobami i cechami osobowości. Jedną z podstawowych właściwości tych kart jest ich szerokie, niemal nieograniczone spectrum zastosowań.
 

W zestawie znajduje się:

 • 49 kart wskazujących na 101  zasobów , jakie może  klient posiadać;
 • 1 karta ze znakiem zapytania, która pomaga wykreować zasoby jeszcze nie odkryte;
 • 7 kart odrębnych numerowanych, które stanowią o przebiegu sesji;
 • 1 karta do użycia przez klienta na potrzeby instrukcji nr 2
 • Instrukcja w formie zeszytu
 • Całość spakowana jest w poręczny dżinsowy woreczek.


Autorka:


dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa.

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 2

Autor opinii: Monika - psychoterapeuta

Dodano: 23 października 2022Bardzo dobre narzędzie do pracy terapeutycznej. Pozwala dostrzec zasoby, z których nie zdajemy sobie sprawy, odkrywając tym samym nowe możliwości i ścieżki do realizacji nowych celów Gorąco polecam👍🙂.

Autor opinii: Justyna Janiec-Palczewska

Dodano: 23 października 2022To kolejne bardzo przydatne narzędzie tej autorki. Korzystam z niego w moim gabinecie i bardzo je sobie chwałę. Polecam serdecznie wszystkim, którzy pracują gabinetowo.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij