Points of You - The Coaching Game PL

Nr produktu: 07B7-455E2
  Nasza cena:735,00
  Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  The Coaching Game to chyba najbardziej znane i cenione narzędzie coachingowe na świecie. Było wielokrotnie nagradzane przez niezależne organizacje.

  The Coaching Game to inspirujące i skuteczne narzędzie do szkoleń, coachingu i doradztwa. Gra pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w innym miejscu. Otwiera na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu.

  Może być stosowana zarówno przez coachów i psychologów, jak i trenerów, menedżerów, czy ekspertów HR. Sprawdza się w pracy indywidualnej, małych grupach rozwojowych i na konfenerencjach dla ponad 100 uczestników. Jak to możliwe?

  Uwaga! W naszym sklepie dostępna jest w pełni polskojęcyczna wersja narzędzia!

  Dzięki pełny znaczeniowo metaforom powiązanych we słowem, gra The Coaching Game w niezwykły sposób oddziałuje na naszą wyobraźnię, pobudza do generowania nowych dla nas skojarzeń oraz uruchamia zaskakujące emocje. W powiązaniu ze spójną i silną metodologią Points of You, niemal nie pozwala, aby pozostać obojętnym. 

  Gra podejmuje 65 uniwersalnych tematów, prowokując do niezliczonych fascynujących interpretacji, które tworzą zaskakujące konteksty i wytyczają nowe ścieżki.

  Zestaw The Coaching Game to:

  • 65 kart metaforycznych zawierających zdjęcie i słowo (w języku polskim)
  • 165-stronicowa książka
  • plansza procesu
  • notatnik

  Dodaj swoją opinię

  (5/5)

  Producenci w sklepie

   Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

   Zamknij