Karty Wartości by Harmony

382,00Cena netto: 310,57 zł
Wersja językowa:
 • polska
 • angielska
 • niemiecki
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Wartości w harmonii, harmonia w wartościach - w biznesie, życiu osobistym, relacjach międzyludzkich, są źródłem równowagi.
Karty Wartości by Harmony stworzono z myślą o tym, by z pracy na wartościach wydobyć jak najwięcej, by praca ta stała się przyjemna a zarazem bardziej efektywna. Klient poprzez pracę z kartami staje się bardziej kreatywny, poprzez pracę z obrazem wizualizuje oraz nazywa to co wcześniej nie zostało nazwane.
 

Dla kogo?


Karty Wartości by Harmony będą doskonałym nabytkiem dla osób pracujących w obszarze wartości:
 • biznesowych, które stoją u podstaw budowania firmy lub marki osobistej,
 • osobistych, tak ważnych dla harmonijnego i świadomego życia,
 • w relacjach, rodzinnych ale też z szerszym otoczeniem,
 • doradztwa zawodowego, bo w poszukiwaniu pracy i pracodawcy wartości są szczególnie ważne.
12 obszarów, tj. sfer życia zostało umieszczonych przez autorkę na dużych kartach, to one pomogą nam zlokalizować, znaleźć wspólne, ale i różne wartości w poszczególnych sferach naszego życia. Nazwanie i zdefiniowanie tego, co dla nas ważne w życiu lub biznesie bywa niezwykle trudnym zadaniem. W jego rozwikłaniu pomogą karty obrazu, których jest aż 70. Opisując obraz, zwracając uwagę na jego kolory i szczegóły, docieramy do wartości, a nazwać je pozwolą nam karty z wartościami, które są w zestawie.
To tylko jedna z wielu propozycji procedury pracy z narzędziem Karty Wartości by Harmony. Więcej w instrukcji.


Zestaw składa się z:

 • 70 kart obrazu,
 • 70 kart wartości,
 • 12 kart obszaru,
 • instrukcji,
 • ekskluzywnego, a zarazem praktycznego opakowania.

O Autorce:


Alicja Chudy-Waligóra - Z wykształcenia jestem ekonomistą, po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University ukończyłam studia doktoranckie z zakresu ekonomii społecznej w Szkole Głównej Handlowej. Następne podyplomowe studia „Coaching“ na Politechnice Śląskiej. Jako dyplomowany coach posiadam również certyfikat ACSTH ICF.
Doświadczenie w pracy korporacyjnej zdobywałam pracując u takich gigantów jak Siemens AG (Niemcy) czy General Electric (Polska). Ze stylem zarządzania oraz funkcjonowaniem mniejszych firm zaznajomiłam się pracując na lokalnym rynku.
Głęboko wierzę w indywidualny potencjał jednostki i ciągły rozwój osobisty, dlatego nieustannie biorę udział w wielu szkoleniach i konferencjach z tego zakresu.Wiedza zdobyta na uczelniach w korelacji z praktyką czynią mnie doskonałym partnerem i umożliwiają odnalezienie się w realiach zarówno korporacyjnych jak i małego biznesu.
Prywatnie matka i żona, pasjonatka podróży, również tych z dziećmi, narciarka, snowboardzistka, nurek i joginka.
Moją mocną stroną jest zrozumienie współczesnego biznesu w połączeniu z praktyczną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij