gra Mądrość słów - informacja zwrotna

289,00Cena netto: 234,96 zł
Licencje i wersje językowe:
 • indywidualna PL
 • indywidualna ENG
 • indywidualna PL+ENG
 • firmowa PL
 • firmowa ENG
 • dodatkowa talia kart
Zapytaj o produkt

Opis produktu

„Mądrość słów” to inspirująca i energetyczna gra szkoleniowa, dzięki której uczestnicy poznają kluczowe zasady udzielania konstruktywnych informacji zwrotnych, sprawdzą je w praktyce, a dodatkowo zwiększą swoją uważność w rozmowach z innymi ludźmi.

UWAGA: cena gry jest zależna od wyboru rodzaju licencji i wersji językowej. Klikni w wyborze po prawej na górze aby wyświetlił się koszt dotyczący wybranej przez Ciebie opcji.

Uczestnicy rozgrywki wcielą się w role członków niezwykłego plemienia, którego siła tkwi w sposobie komunikacji. Zasady jakie zgromadzili i ugruntowali na przestrzeni dziejów umożliwiają im zachowanie przyjaznych relacji, nawet w tak konkurencyjnej sytuacji, jaką jest wybór nowego przywódcy.

Gra daje okazję do wielu interakcji między uczestnikami. W indywidualnych rozmowach każdy ma okazję zarówno udzielać, jak i otrzymywać informacje zwrotne. Wszystko odbywa się według ustalonych zasad i z wykorzystaniem tzw. Kart Mądrości, zawierających wskazówki pomocne w konstruktywnym wyrażaniu opinii.

Dodatkowo gra umożliwia obserwację i omówienie odczuć oraz reakcji, które towarzyszą odbieraniu informacji zwrotnych.

Dedykujemy ją szefom, pracownikom i wszystkim osobom, które potrzebują nauczyć się efektywniejszego wyrażania swoich opinii.


CELE GRY:

 • Poznanie kluczowych zasad wspierających udzielanie informacji zwrotnych (zarówno pochwał jak i krytycznych uwag).
 • Trening udzielania informacji zwrotnych.
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW 6–18 osób, optymalnie 8–16
CZAS GRY 2–2,5 h

Zawartość:

 • 36 kart, które są integralnym elementem gry, dostarczymy kurierem.
 • Grę, wraz ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do jej przeprowadzenia, otrzymasz w formie pliku pdf..
 • Jeśli chcesz zakupić wraz fizyczną talią kart, wybierz opcję dla licencji indywidualnej + akcesoria, licencja firmowa obejmuje komplet kart.
Zobacz fragment instrukcji aby upewnić się, że ta gra jest dla Ciebie > Mądrość Słów - fragment instrukcji

LICENCJA:

 1. Licencja indywidualna - gra staje się własnością konkretnej osoby, która otrzymuje materiały i dostęp do aktualizacji. Ta osoba może używać gdy, nie może jej nikomu przekazywać ani powielać. Jeśli wybierasz tą licencję domyślnie jesteś osobą na którą zostanie wystawiona licencja. Jeśli chcesz kupić grę w prezencie podaj w informacjach dodatkowych do zamówienia: imię i nazwisko oraz adres mail do tej osoby.
 2. Licencja firmowa/Licencja dla organizacji - gra staje się własnością firmy/organizacji/uczelni/gminy. Każdy z jej pracowników i osób prowadzących szkolenia pod auspicjami właściciela może użyć gry. Jeśli kupujesz licencję firmową kup tylko jeden egzemplarz, masz prawo do powielenia gry na potrzeby pracowników.

PRODUKT "MĄDROŚĆ SŁÓW" JEST OBJĘTY GWARANCJĄ SATYSFAKCJI!
Oznacza to, że masz aż 90 dni na zwrot gry, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dowiedz się więcej o gwarancji satysfakcji
 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij