Karty Coachingowe Norman Benett

221,00Cena netto: 179,68 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu


Karty Coachingowe Norman Benett to zestaw kart do pracy z metaforą i obrazem.Bardzo dobrze sprawdzają się w pracy coachingowej, trenerskiej lub terapeutycznej.


Zastosowania:

  • Podczas otwarcia warsztatu jako tzw ice breaker, kiedy zapoznajemy się z grupą i każdy może opowiedzieć o sobie w bezpieczny sposób za pomocą wybranej karty. Dzięki temu budujemy zaufanie i bezpieczeństwo.
  • Również gdy chcemy pracować z Klientem głębiej, poszerzyć jego mapę lub pomóc mu w stworzeniu kreatywnych rozwiązań możemy ich użyć by budować cele i w bezpieczny sposób rozmawiać o tym co trudne.
  • Dzięki obrazom, uaktywnia się obszar ludzkiej kreatywności, rytm, przestrzeń, wyobraźnia, marzenia, kolory, Gestalt. Dzięki temu uczestnik wychodzi poza ramy myślenia logicznego, hirarchicznego i uporządkowanego.

Zawartość:

  • 54 karty o wymiarach 105 x 147 mm
  • wojeczek jutrowy w pięknej eco stylizacji
Karty wykonane są z kartonu o gramaturze 350, z zaokrąglonymi rogami, pokryte folią, co powoduje że są bardzo wysokiej jakości, eleganckie i odporne na uszkodzenia.

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij