Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość?

295,00Cena netto: 280,95 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Jest to publikacja, która wykorzystując treści coachingowe, pomaga nauczycielowi wprowadzić młodego człowieka w dorosłe życie. Zagadnienia, przedstawione są w przystępny sposób i można je wykorzystać na lekcjach: wychowawczych, etyki, przedsiębiorczości czy wychowania do życia w rodzinie. Książka nawiązuje do szeroko pojętej kultury coachingowej. Jest to rodzaj kultury organizacyjnej, w której przełożony, w tym wypadku nauczyciel, nie jest jedynie osobą wyznaczającą zadania, ale także zarządzającą procesem edukacyjnym poprzez udzielanie wsparcia uczniom, motywowanie oraz rozwijanie. Jest to więc rodzaj współpracy skoncentrowanej na rozwoju i otwartej komunikacji, mającej związek z budowaniem atmosfery wzajemnego zaufania i życzliwości. Taka idea towarzyszy również całej publikacji.

Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość? - to potężna publikacja, która wydana jest na kształt kart pracy. W segregatorze znajdziemy 75 kompletnych scenariuszy zajęć dla młodych osób. Scenariusze zawierają szczegółowe opisy, zalecenia, czasy. Publikaacja ma aż 445 stron. Jednak forma jej przygotowania pozwala na wygodne korzystanie. Z całości można wyjąć i zabrać ze sobą tylko te kartki, które będą nam potrzebne do pracy. 

Wydawca: Wydawnictwo Szkoła Coachingu
Autor: Praca zbiorowa pod redakcją Lilianny Kupaj
“Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych.”
Wydanie II
ISBN: 978-83-946018-0-5
Redakcja i korekta: Jacek Zybura
Współprca redakcyjna: Elżbieta Sokołowska
Skład; Artur Brożonowicz
Rok wydania; 2016
Format: segregatora a4
Liczba stron: 441

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij