Zasoby - wzmacnianie potencjału osobistego

250,00Cena netto: 203,25 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

ZASOBY - WZMACNIANIE POTENCJAŁU OSOBISTEGO to narzędzie wspierające rozwój osobisty z szczególnym uwzględnieniem mocnych stron klienta lub pacjenta. Z powodzeniem wykorzystają je coachowie, terapeuci oraz inni specjaliści, którzy pracują nad wzmocnieniem potencjału osobistego. Będą użyteczne zarówno przy pracy nad wykorzystaniem zasobów w życiu osobistym i zawodowym osób, które chcą się rozwijać, jak również w pracy z osobami, które doświadczyły traumy.


Polecamy terapeutom

 
Jest to skuteczne narzędzie m.in. dla tych którzy pracują w nurcie systemowym, eriksonowskim, TSR.Umożliwia również znajdowanie zasobów po przeżyciach traumatycznych. Karty przeznaczone są nie tylko do pracy z dorosłymi, ale też z młodzieżą, parami i rodzinami.

Karty można wykorzystywać do pracy z dorosłymi oraz z młodzieżą powyżej 14 roku życia. Jeden komplet kart może być wykorzystany do pracy z jedną osobą. Jeśli pracujesz z grupą, np. w trakcie warsztatu, przyda Ci się więcej kompletów kart dla każdego z uczestników. 


Metoda znajduje zastosowanie w:

 • coachingu;
 • psychoterapii indywidualnej;
 • psychoterapii rodzinnej;
 • psychoterapii par;
 • rozwoju osobistym.

W zestawie znajdują się:

 • 43 karty uwalniające zasoby uczestnika;
 • 1 karta ze znakiem zapytania klient/ pacjent może wykorzystać ją do tego aby wykreować własny zasób nie umieszczony na kartach;
 • 1 karta z definiująca czym są zasoby;
 • 9 kart specjalnych do profesjonalnego coachingu / psychoterapii;
 • pudełko umożliwiające łatwy transport kart;
 • 1 karta przykładowej instrukcji,
 • dodatkowe materiał do probrania >>> Zasoby - materiał dodatkowy
 • Karty są niewielkie (9x6cm) dzięki czemu są poręczne w transporcie, można wrzucić je do podręcznej torby.

Recenzja:Autorki:

 
dr Małgorzata Karolczuk - psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki z zakresu psychologii rozwojowej, pedagog autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg. klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę doktorską pisała na temat Efektywnego Przywództwa.

mgr Aneta Biedrzycka – psycholog, psychoterapeuta, mediator, trener umiejętności miękkich, olinofrenopedagog, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej i Polskiego Centrum Mediacji. Doświadczenia do pracy terapeutycznej zbiera w Polsce i Brazylii w Belo Horizonte. Kształci się tam z zakresu terapii ADI/TIP. 

Opinie o produkcie

Średnia ocena: 5
Ilość opinii: 3

Autor opinii: Anba

Dodano: 03 października 2021Fajne narzędzie. Pomaga w pracy z osobami którym ciężko się otworzyć. Polecam

Autor opinii: Autorki

Dodano: 30 listopada 2020Zachęcamy do zapoznania się z naszym produktem. Jeżeli korzysta Pan w pracy z kart "Nano Tech Power Deck" to nasze tak inne narzędzie dotyczące zasobów i wzmacniania potencjału osobistego powinno się Panu spodobać. Prostota narzędzia pt."ZASOBY - WZMACNIANIE POTENCJAŁU OSOBISTEGO" umożliwia również pracę online. Informujemy również, że już wkrótce obędzie się premiera naszego autorskiego narzędzia pt. "DROGA DO CELU".

Autor opinii: Łukasz

Dodano: 14 listopada 2020Widać, że ktoś tu zrobił SOLIDNĄ "zżynkę" z nlpowskich kart Nano Tech Power Deck :D (które na dokładkę są o PONAD POŁOWĘ TAŃSZE niż te tutaj...)

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij