Melmak - gra komunikacyjna

Melmak - gra komunikacyjna
66,00Cena netto: 53,66 zł
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Gra komunikacyjna MELMAK

Na planecie Melmak odbyły się wybory prezydenckie. Nie wiemy, kto je wygrał i ile głosów uzyskał. Na Ziemię dotarły strzępy informacji. Zadaniem graczy jest OGARNIĘCIE CHAOSU KOMUNIKACYJNEGO. Zespoły otrzymują ROZPROSZONE informacje dotyczące wyborów. Informacje zawierają melmańskie słownictwo. Występują między nimi wzajemne zależności. Zespoły rywalizują ze sobą o to, który pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi — kto wygrał wybory i ile uzyskał głosów.

Gra została zaprojektowana do użycia z elementem konkurencji. Minimum 2 zespoły poszukują niezależnie rozwiązania ścigając się z czasem. Zespołów może być więcej, każdy zespół powinien mieć 1 talie kart dla siebie.

Można użyć pojedynczej tali do gry na warsztacie, wówczas nie występuje element konkurencji ale nadal gra spełnia swój cel będąc narzędziem obserwacji i wyciągania wniosków na temat komunikacji i pracy w zespole.

Uczestnicy gry: poznają bariery występujące w komunikacji, uczą się, jak można poprawić komunikację w zespole.

 

Dodaj opinię o produkcie

(5/5)
Zapraszamy do naszego newsletteraaby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach oraz pomocne informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Zamknij